Прекрасний (принц) гад! Візуалізація

Автор: Ал Бєлко / Додано: 07.09.22, 19:51:30

Пропоную познайомитись із персонажем нової історії "Коронована Змієм"

Імя: Ідару Майнгольц.Вік: 30 років.

Титул: визнанний родом бастард.

Кличка: Блідий, Байстрюк, Змій.

Зовнішність: достобіса вродливий. Настільки прекрасна скотина, що просто дух захоплюе. Чим звик користуватись. Високий, плечистий, гнучкий. До фізичної форми перевертнів або орків сильно не дотягує, за те на фоні людей виглядає чистим уособленням яскравої, звабливої принадності. Але... немає нічого гіршого ніж обманутись зовнішністю цього пана. Бо вона - лиш яскрава обгортка, під котрою ховаеться щось настільки ж жахливе, наскільки привабливе його золотооке обличчя з витонченими рисами.

Мігія: щось таки є. Що саме Ід ніколи вам не скаже (якщо ви не княжна Коган, на котрій цей прекрасний легінь суттево так звихнутий). Живих свідків застосування магічних сил Ідару знайти не вдалось.

Здібності: уміє усіляке. Зваблювати, шпигувати, шантажувати, катувати. Вправно танцює. Має витончені манери, чудовий смак і дивовижно гарний голос. Побував у ліжку майже учіх придворних імператора, за дууууже маленькими винятками (не зважаючи на чужі титул, вік, стать і власне бажання чимось подібним займатись). Мстивий наче усі темні боги разом узяті.

Особливості експлуатації: краще не зв'язуйтесь. Не чіпайте. Навіть не дивіться. На що зволить образитись цей шановний пан, не знає ніхто, окрім вгодованих тарганів, котрі давно та плідно живуть у його білявій голові. В любій незрозумілій ситуації всовуєте йому в руки Нияллу, і швидко-швидко евакуюйтесь з міста/країни/реальності. Можна спробувати нацькувати на нього майстра крові Інота (отой червоноокий дроу з пісною мордою, що отирається на периферії). Вони наче б то товаришують (обіцяли один одного не вбивати найближчих два тижні), але спробувати прибити цю дивну почвару Інот не проти хочаб в режимі експерименту (пункт про евакуацію в разі такого сценарію стає автоматично вдвічі нагальнішим).

Слабкості: браслет, котрому він повністю підкоряються. Ніялла Коган, котрій він підкоряються іще дужче. Тій навіть наказувати не доводиться, білява погань передбачає кожен рух і бажання об'єкту своєї фіксації, намагаючись їй догодити (у власній, досить специфічній манері, щоправда). Можна зловити в закляте коло і спробувати іще разок підкорити якомусь магічному артефакту (цікавий спосіб самогубства для особливо затятих мазохістів), з невідомим результатом. Останній раз такий фокус прокотив, коли Іду було три рочки. А якщо витівка провалиться і це лихо вирветься на волю, бажання здохнути стане невід'ємною частиною скаліченої душі ідіота, котрий зв'язався із цим навіженим. Дуже-дуже-дуже низька самооцінка. Через що схильний мовчки зносити любі образи, терпіти скотяче поводження, принижуватись (а потім тихенько мститись своїм кривдникам). Власне життя ні в гріш не цінує. Чуже також, за парою вельми яскравих виключень (Нія, Руума і клятий Інот, котрого Ід терпіти не може, але все одно вважає чимось на кшталт страшненького старшого брата)

 

3 коментаря

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Наталія Косенко
14.09.2022, 15:10:00

Класно описаний) з гумором))) В книжці він спочатку якось інакше відчувається, а після опису більш по зміїному

Наталія Косенко
14.09.2022, 16:00:29

Ал Бєлко, тоді класно) бо встигла засмутитися))

avatar
Льоля Красоля
14.09.2022, 15:56:29

Написано так, що я пішла пропадати з текстом. Не турбувати, при пожежі виносити першою.

Ал Бєлко
14.09.2022, 15:57:16

Льоля Красоля, Вау))) не треба пожеж! читайте-читайте!

avatar
Буяна Іррай
10.09.2022, 18:03:37

Ууффф! Гарячий чоловік. Чекала цього блогу!

Ал Бєлко
10.09.2022, 18:43:26

Буяна Іррай, Є така штука, гарячий гад! Я довго шукала годящий візуал під нього. І таки знайшла! Слава бездонній скарбниці тирнетів!!!