Плеяда сяючих богинь!

Автор: Олеся Лис / Додано: 07.09.22, 17:06:20

"Богиня у квадраті" набирає обертів. Все більше і більше з'являється творів під цим загадковим гештегом. І я знайомлю вас з новими учасниками та їх пречудовими романами.

Отже, поїхали:

1. Ліка Радош запрошує нас у надзвичайно проникливу історію "Не моє життя".

У житті Богдани давно минули ті часи, коли вона комплексувала через свою зовнішність. Тепер її тіло більш ніж влаштовувало. А коли любиш себе, то полюблять і інші та обов'язково з'явиться той, ідеальний. Але чи вистачить самого кохання для щасливого майбутнього поруч?

2. Чергова богиня від Драч Марії "Залік зі схуднення".

Діна мила та хороша дівчинка. Справжня красуня з великими блакитними очима та довгим білявим волоссям. Та вона зовсім не вірить у це. Зайві, як їй здається, кілограми на стегнах заважають підійти до привабливого хлопця та познайомитись. Чи вдасться їй перебороти себе та завоювати Єгора?

3. Уля Сер навчить нас, як подолати журбинку після несправедливого звільнення. Читаємо "Сусідка для боса".

Нестерпний бос звільнив Владу з роботи. І то чому? Бачте, вага йому не підійшла, всі 90 кілограмів щастя та натхненного професіоналізму. Думаєте, дівчина з горенька сіла на дієту, щоб відповідати чиємусь примхливому ідеалу, та закопалась у купу вакансій? Та ні))) Влада подалась на відпочинок. Бо заслужила за стільки років плідної праці. Тільки б ще один нахаба не псував щасливі дні у райському куточку!

4. Роман "Ти програєш" від Ульяни Пас не залишить байдужим нікого.

Йти на День народження подруги та ледь не втрапити під колеса Ferrfri - таке Анюта вміє. А самозакоханий мажор, що був за кермом, навіть не перепросив, хоча зіпсував дорогий подарунок та ледь не збив саму дівчину. "Мудак!" - так подумки охрестила його Аня і постаралась забути цей інцидент, адже попереду чекало свято. Але яким же було здивування дівчини, коли у клубі, де вона відпочивала з подругою цей самий "мудак" захистив її від наполегливого залицяльника. Чому так змінилась поведінка красеня-мажора?

Усі книги приваблюють своєю різноманітністю, типажами героїнь, життєвими ситуаціями та неймовірними вивертами долі. Я щиро можу рекомендувати кожну з них, тому що й сама з нетерпінням чекаю кожної проди.

Приємного читання! Натискаємо на гештег   #богиня_у_квадраті й поринаємо у світ фантазій.

З любов'ю, ваша Олеся❤

6 коментарів

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Тая Т
07.09.2022, 19:44:14

Наші пишні красуні❤

avatar
Драч Марія
07.09.2022, 17:49:48

такі всі гарнюні)) я у захваті)

avatar
Каміла Дані
07.09.2022, 17:34:40

Дякую❤️❤️❤️

avatar
Ганна Зюман
07.09.2022, 17:20:54

гарнюні 。゚( ゚^∀^゚)゚。

avatar
Олена Блашкун
07.09.2022, 17:17:04

Яка гарна назва)))І книжки чудові)

avatar
Єва Райн
07.09.2022, 17:08:44

❤️❤️❤️ яка краса)