Відьмина служба колл-центру. Про книгу

Привіт) Сьогодні я до вас із анонсом нової книги) 

Вчора на прийом до Елайни прийшла одна дуже нервова операторка звязку і накапала стільки натхнення на цю книгу, що я маже дописала перший розділ і накидала трохи сюжету. У звязку з цим питаю, хтось хоче почати читати впроцеснік чи будете чекати, поки назбираєтся розділів з десять ? Цього разу книга буде більшою за "Відьмину службу підтримки", хоча стиль і обєми розділів такі ж. Ще цікаво, чого саме ви чекаєте від цієї книги?

 

Книга. "Відьмина служба колл-центру " читати онлайн

Анотація до книги "Відьмина служба колл-центру "

Мене звати Тайра Колм, і я оператор «Відьминої служби колл-центру». Кожен день мені доводиться слухати найрізноманітніші скарги від нелюдів, про проблеми із їхніми замовленнями. Якщо одні клієнти досить адекватні, то інші можуть півгодини лаяти за те, що від мене не залежить.

Але нічого, через мою унікальну магію, наші покупці завжди отримують те, на що заслуговують. Головне, аби після цього мене не прибили мої ж колеги, за нову купу проблем.

Свята Інсанія! Дай мені сили не зійти зглузду і нікого випадково не покалічити!

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Наталя Котюк
06.09.2022, 20:22:56

Буду чекати))). Важко сказати чого очікується від книги))) напевне позитивний настрій, цікаві історії і любовний сюжет теж)))

Юлія Богута
06.09.2022, 22:31:57

Наталя Котюк, Дякую за відповідь)

avatar
Наталка Черешня
06.09.2022, 09:43:09

Вау!
Це просто подарунок))
Поки дочитаю першу- і друга підтягнеться ;)

Показати 7 відповідей
Юлія Богута
06.09.2022, 22:31:01

Наталка Черешня, І то правда)

avatar
Леся
06.09.2022, 16:16:31

Чекаю, чекаю)

Юлія Богута
06.09.2022, 17:45:02

Леся, Дякую)

avatar
Анні Ксандр
06.09.2022, 08:30:15

Звісно, буду чекати))) З впроцесником справи не мала ще))

Показати 5 відповідей
Юлія Богута
06.09.2022, 17:42:00

Анні Ксандр, Тоді ясно))

avatar
Лоре Лея
06.09.2022, 10:51:03

Буду читати в процесі))) зважаючи на об'єми роьоти щодня, це буде навіть зручніше) очікую схожого стилю із Відьмою, та якоїсь особливої фішечки нової головної героїні)

avatar
Avee Delmonico
06.09.2022, 09:30:15

мені цікаво читати і книжки в процесі, і закінчені, тому тут вирішуй, як тобі зручніше :)

Показати 3 відповіді
Юлія Богута
06.09.2022, 09:48:44

Avee Delmonico, Теж думаю про таке

avatar
Лара Роса
06.09.2022, 08:50:44

Я й впроцесник почитаю: аби скоріш))

Показати 4 відповіді
Лара Роса
06.09.2022, 09:11:25

Юлія Богута, Це точно))

avatar
Юлія Міхаліна
06.09.2022, 08:27:37

Воу-воу, яка прекрасна новина! Здається, треба дякувати тій нервовій операторці, котра принесла натхнення)))
Я готова читати впроцесник, бо, якщо чесно, останнім часом вони трішки краще заходять саме через... хм,.. як би це правильніше назвати... мобільність чи що) Бо щоб прочитати одразу всю книгу, треба на певний час випасти з реальності, а от впроцесник, особливо за яким слідкуєш з самого початку, зручно читати за ранковою кавою, або коли є час і хочеться трішки відволіктися))
Що чекаю... прекрасного настрою та особливої атмосфери Відьми))

Показати 3 відповіді
Юлія Богута
06.09.2022, 09:01:26

Юлія Міхаліна, Набагато))

avatar
Юлія
06.09.2022, 08:56:49

Дякую )

Юлія Богута
06.09.2022, 09:00:41

Юлія, Дякую за підтримку)

Інші блоги
Зустрічайте новинку про гарячих братів
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Непокірна для мільярдера. Знижка.
Привітик! Сьогодні, протягом доби, діятиме знижка на палку історію НЕПОКІРНА ДЛЯ МІЛЬЯРДЕРА. Неймовірна історія 18+ яка розповідає про талановиту скрипальку Поліну та багатого мажора Євгена. Протягом роману матимуть
Давно не робила знижок на ці книги - щасливий день
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Прощання...
Нарешті з’являється Кіраха, і я дивуюся, побачивши її заплакані очі. Вона шкодує про те, що я відлітаю? Чи про те, що сталося між нами вранці? Скоріше друге. Стискаю щелепи до болю та гарчу. Дівчина не дивиться на мене,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше