Плани на майбутнє, новини та цікавинки)

Автор: Олеся Лис / Додано: 27.08.22, 11:16:58

Доброго суботнього раночку, мої любі)

Відразу хотілося б Вам похвалитись новенькою обкладинкою та історією. Я планую взятися до неї, як тільки закінчу "Дружину з проблемами".

Отже, вітайте і пишіть свої враження (особисто я просто у захваті від роботи Анни Фльор).

Уривок:

Я натхненно пиляла мотузки об іржавий цвях, що стирчав зі стіни. У трюмі корабля пахло вогкістю, гнилою капустою та щурами. Їхнє тихе шелестіння долинало з прихованих тінню кутів. Я прийшла до тями пів години тому. Але жах того, що відбувається, тільки-но почав доходити до мене. Невиразні, уривчасті спогади шугали в голові, зачіпаючи свідомість невидимими повітряними дотиками. Все, що я знала - мене звуть Аліса і незабаром мене продадуть на великих торгах у столиці.
У книзі на вас чекають:

#свавільна потраплянка

#іронічний маг

#таємниці, пригоди та інтриги

# кохання та пристрасть

Друге, про що мені трохи ніяково говорити, це "Світлини". Я трохи уповільнила роботу над ними (не надовго, розділи все одно будуть виходити, проте не щодня), поки закінчую паралельний процесник. Зараз намагаюсь добити останні глави та нарешті подарувати щастя нашим Шані та Едхарду. А далі черга Дарки та Ореста. Їм теж не довго залишилось тікати одне від одного))) І ми в решті решт дізнаємося, чи має магічні властивості старий фотоапарат Кшиштофа Войковського))) Приєднуйтесь, хто пропустив цю книгу, вона теж скоро завершиться!

Уривок:

― Я злякалась, ― хрипко прошепотіла. Так важко було виштовхнути з себе ці слова, та я мусила, відчувала, що лусну, от просто лусну, якщо хоч трішки не виплесну емоції.

― Я теж, ― присів знову біля мене навпочіпки.

Здивовано підійняла очі. Він з першої миті здавався таким спокійним, наче нічого не трапилось. рішучим, виваженим, тримаючим все під контролем.

― Мені здається, ти обманюєш. Щоб втішити мене, щоб я не виглядала такою боягузкою, ― недовірливо насупилась.

― Ні, я насправді злякався, ― похитав головою. ― За тебе, Колючко...

― За мене?

А також запрошую вас у неймовірно гарячу та звабливу історію чудової авторки Ольги Островської "Я вкраду твоє серце".

Особисто я з захопленням читаю про норовливу парочку Ніколь та Азіма. Палкий східний принц жадає отримати руку принцеси сусіднього королівства. Проте Ніколь зовсім не бажає бачити себе його дружиною. Ба, навіть, навпаки люто ненавидить нахабного залицяльника, який ніколи не упускає можливості подражнити юну красую. До правди, й сама Ніколи не соромиться показувати зубки. Проте, чи справжня ненависть та нетерпимість панує у серці принцеси стає відомо тільки після того, як розгніваний Азім, ображений різкою відмовою, краде непокірну наречену.

І я просто з нетерпінням чекаю, як далі розгортатиметься сюжет цієї неймовірної історії. Як гадаєте, чи є майбутнє у такого кохання?

Гострий гумор, іронічні пікіровки, шалені та захопливі почуття, придворні інтриги та шикарні описи це те, що завжди виділяло книги Ольги, а їх я прочитала геть усі. Тому з впевненістю можу сказати, нудно не буде. Вас захопить неймовірна історія та бурхливі почуття!

Увага! Книга має ценз +18

Приємного всім читання)))

З любов'ю, ваша Олеся ❤️

5 коментарів

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Мар'яна Доля
28.08.2022, 11:48:44

З новинкою! Має бути щось цікаве))

Олеся Лис
28.08.2022, 12:24:34

Мар, Постараюсь)))

Дуже інтригуючий уривок новинки. Чекаю!

Олеся Лис
28.08.2022, 12:24:21

Кристина Асецька, ❤️❤️❤️

avatar
Valeandra Ch
27.08.2022, 11:46:21

Чекаємо на новинку. Обкладинка - супер!

Алеся Лис
28.08.2022, 01:49:35

Valeandra Ch, Дякую))) Мені неймовірно приємно❤️❤️❤️

Обкладинка суперова!

Алеся Лис
27.08.2022, 20:16:57

Неталі МакКензі (Netaly McKenzie), Спасибі))) Сама намилуватись не можу❤️❤️❤️

avatar
Каміла Дані
27.08.2022, 11:19:10

Шикарна палітурка❤️

Олеся Лис
27.08.2022, 11:20:05

Каміла Дані, Дякую❤️❤️❤️