Факшторм, який ніяк не закінчиться...

Автор: Дмитро Лісаускас / Додано: 25.08.22, 21:54:53

Всім привіт!

Вчора я додав другу главу у свою книгу "Вкрадені імена. Минуле повертається..." 

Вже більше шести років я працюю над цим романом, та зовсім нещодавно почав переводити його на українську. Буду дуже вдячний вам за любий фідбек та підтримку. 

"Вкрадені імена" - історія про підлітка, який у пошуках відповідей на дуже важливі запитання. Разом із своїм другом та професором історії і журналісткою, вони починають справжнє історичне розслідування та відправляються у маленьке містеко Куєйко, в Техасі. 

Часто життя складається наче достатно чудово, але іноді люди відчувають, що їм дуже бракує чогось... Навкруги топ-експерти, фаундери, та коучі, які розповідають про успішний успіх. Але до тих пір, поки не зрозумієш щось важливе, поки не зрозумієш свій "код", поки не встанеш на свій шлях, цей факшторм всередині не вщухає. 

Я запрошую вас у цю дивовижну подорож, де я намагаюся віднайти відповіді на деякі дуже болючі питання і разом із тим поринутись у яскраві пригоди разом із героями, які полюбляють шуткувати,  насолоджуватися життям та шукати щось надихаюче навіть там, де здається саме дно історії...

Р.С. Я працюю над сценарієм по книзі, тож приймаю будь які ваші коментарі))

0 коментарів

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти