хімія, крута сильна героїня+цікавий герой-завдання

Автор: Холод Влада / Додано: 25.08.22, 13:20:16

А ви б хотіли протрапити на бал? Ви з подругою в старомодних сукнях, чоловіки в смокінгах пропалюють вас поглядами, і все через забаганку мера, який вирішив провести вечінку саме в такому старомодному стилі. А батько Наді сказав, що вона не може відмовитись =) І тоді він може подумає про відкриття нею свого бізнесу...))
Хто знає мою творчість, розуміє, що я помішана на сильних і незалежних жінках, вони в мене майже в кожному сольному творі, починаючи від «барбі» і «Зіграй мою наречену»...))

І от Надя — саме така))) Класна, знає, чого хоче, і цілеспрямовано йде до своєї мети. Вона не будує пісочних замків, в неї все продумано... Але насправді неможливо продумати все))) Хоча, так було б і не цікаво))
Так от, на балу Надя зустрічається з одним доволі зухвалим типом Демʼяном....))

А тут, перед продовженням рецензії, дам вам уривок:

- Я Дем’ян, - заговорив нарешті чоловік.

- Гарне ім’я, - відповіла Надя. Захотіла додати, що надто гарне для такого самовпевненого павича, але вчасно прикусила язик.

- Я образив вас? – спитав чоловік, легенько усміхаючись.

- Як ви могли таке подумати? – Надя навмисне вклала у свій голос іронію та здивування.

- Бо ви не називаєте свого імені, - Дем’ян вдав, що не помітив іронії у її голосі.

- Не бачу сенсу, - Надя намагалася не дивитися йому в очі, бо як тільки пересікалася з ним поглядом, то одразу ж розчинялася у повітрі. Від нього віяло якоюсь особливою харизмою. Відчувалася сила та витримка. Поруч з ним почувалася маленькою дівчинкою і дуже хотілося пригорнутися до цього міцного плеча.

- І чому ж ?

- Бо ми більше не побачимося, - впевнено заявила Надя, вклавши у свій тон всю твердість.

- Помиляєшся, - чоловік перейшов на «ти», - бо ти хочеш вийти за мене заміж і народити мені купу таких же чорнявих колючок.

Ну, тут, напевно, цитату обірву ахаха)) Але її реакція була просто божественною. Скажу вам чесно, я просто в захваті від Наді. Дійсно яскравий і сильний персонаж, я давно про таких не читала, а саме за такими я і люблю спостерігати в книгах.

(тут є картинка) 

Надя дуже хоче визнання від батька і хоче свій бізнес. Але у батька нема навіть часу поговорити з нею про це. Але Надя не здається. Вона придумує, як поговорити з батьком про бізнес. Бере і подає резюме на одну з вакансій. Розумна дівчинка навіть прізвище змінює...)) Батько шокований, але пишається нею і підіграє, ніби вона й не його донька) Однак найцікавіше тільки починається! Бо він дає їй завдання! Запевнити одного дуже впертого клієнта піти на їхні умови. Якщо в неї вийде, Надя отримає карт-бланш! Зможе почати свій бізнес, досягти всіх своїх цілей....)) Надя вже впевнена в своїй перемозі, але... Що як цим клієнтом виявиться нахаба з балу?

Також уваги заслуговують і другорядні персонажі книги. Мені сподобались усі. І батько героїні, і матір, яка до речі теж доволі самостійна жінка і має бізнес, і брат-айтішник. Всі дуже живі, так само як і її подруга, яка підначувала Надю на аферу на балу))

За всіма ними дуже цікаво спостерігати! Але найцікавіше — це саме хімія між двома головними героями — Надею та Демʼяном, якого і має переконати героїня за умовами договору з батьком! Саме тому книга і називається «Переконаю тебе»)) Щиро запрошую і вас почитати цю захоплюючу історію!

Як тільки дочитаю цю книгу(я ще десь на половині, але думаю, сьогодні вже завершу, бо дуже цікаво), то продовжу читати і наступну частину дилогії «Переконай мене», яку купила саме сьогодні =)) бо саме сьогодні на цей бестселер діє максимально можлива на передплаті знижка — 14% і книгу можна купити всього за 30 грн)) Щиро запрошую вас до цієї історії, вона дійсно варта уваги!

 

4 коментаря

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Alesia
25.08.2022, 22:44:24

Книги від Аделіни - особливий вид мистецтва!
Соковито, емоційно, зворушливо і до душі!!!

Аделіна Янг
26.08.2022, 14:54:33

Alesia, Ох, вкотре змусили мене червоніти!))) Щиро дякую вам!

avatar
Софія Чайка
25.08.2022, 20:45:33

Дякую!) Цікаво)

Холод Влада
25.08.2022, 23:55:10

Софія Чайка, =)) так, ця книга дійсно цікава)) дякую за увагу до блогу))

avatar
Мар'яна Доля
25.08.2022, 14:14:57

Додала в бібліотеку))

Холод Влада
25.08.2022, 23:54:51

Мар, =)) класна книга, точно варта того)

avatar
Аделіна Янг
25.08.2022, 14:09:28

Дякую, сонце, за гарні враження від моєї дилогії!))) Рада, що тобі також до вподоби сильні та вперті героїні!))

Холод Влада
25.08.2022, 23:54:39

Аделіна Янг, о так, це прямо моя любов))) в моїх сольних книгах тільки так)) класна історія))))