Новий розділ"Кохання до кумира. Привіт із минулого

— Погано. Йому боляче. Я ніколи таким його не бачила. З життєрадісної людини він перетворився на депресивного психопата, який кидається на людей без причини. Він зі всіх сил намагається приховати цей пекельний біль, але йому не вдається. Насамперед не може пробачити собі, що втратив тебе. Мені важко дивитися на його страждання. Він для мене як рідний брат, якого я ніколи не мала. І тому я вирішила допомогти вам обом. Ви повинні бути разом, поки ваша гордість зовсім не затуманила вам очі.

Я закрила очі та по щоках побігли сльози. Електричний струм у тисячі вольтів пробігся по моєму тілу. Мене ніби зламали знову. Його страждання приносять ще більші тортури моєму серцю.

— Не потрібно було його залишати, — прошепотіла я, перехиливши бокал з вином, осушила його. Алкоголь гарячою лавою розлився по тілу, трішки заспокоюючи мою хворобливу душу.

— Не вини себе у його вчинках. Ти вчинила правильно, а от він натомість, щоб втримати тебе — змирився з твоїм рішенням. Тільки Том в силах був закінчити ваші страждання, а він опустив руки та ніс такі нісенітниці, що інколи хотілося викликати психіатричну бригаду, щоб привели його в адекватність.
 

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Найчесніший опис моєї книги!
ККартинка клікабельна!
Підтекст доброго людського призначення
...Квітучий ранок… Він у псилогічному зв'язку із усим, що прожито… Із молодістю, втраченою назавжди… Наче підтекст доброго людського призначення. Підтекст концептуальний, необмежений ніякими «дільницями»
Новий розділ!
ШОСТИЙ розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше