Новий рекорд на Букнет: 1300+ книг за день

Автор: Букнет admin / Додано: 03.08.22, 15:30:39

1390 екземплярів однієї книги продано за передплатою на Букнет за першу добу продажів.

Майкл Фелпс казав: “Рекорди існують, щоб їх бити”. З олімпійським чемпіоном згодна Адалін Черно, яка встановила новий рекорд продажів серед комерційних авторів із романом “Залишся єдиним”. Таким чином минулий рекорд у 1100 екземплярів однієї книги протримався лише 2 тижні.

Коментар від авторки Адалін Черно:

"Не можу сказати, що пишу книги стільки, скільки себе пам’ятаю, бо це буде неправда. Але вже зараз із впевненістю можу сказати, що знайшла свою ідеальну роботу. Написання книги — це вже, можна сказати, ритуал :) Я роблю каву, беру свій ноутбук та сідаю за новий розділ. Знаю, що мої читачі теж читають під каву та вважаю, що це робить нас трішки ближчими. Я пишу, проживаючи маленьке життя разом з героями, а вони читають. 

Рекорд для мене неочікуваний, бо я не те що не сподівалась, я про нього навіть не мріяла. Відкривати передплату було лячно, бо я розуміла, що така кількість людей мене ще не читала. Саме тут, я думаю, зіграло свою роль щоденне оновлення книги. І, певна річ, спілкування з читачами. 

Зробити рекорд мені, звісно, приємно, але я вважаю, що це не лише моя заслуга, але й мого редактора та, безумовно, порталу Букнет. Адже грамотно написаний текст і неймовірно зручна платформа — запорука успіху будь-якого автора. Тож хочу подякувати своєму редакторові за те, що терпить мене і перевіряє навіть тоді, коли вже треба спати, і команді Букнету за можливість публікуватись і отримувати гонорар за своє, можна сказати, хобі." 

Адалін Черно пише у жанрі любовного роману і публікується на Букнет із липня 2021 року. На даний момент у авторки опубліковано 13 завершених творів та два у процесі написання. 

Команда Букнет вітає Адалін Черно зі знаменною подією та пропонує їй та іншим комерційним авторам порталу не затягувати з черговим оновленням рекорду. :)

З вірою у перемогу!  
Команда Букнет