Додано
12.07.22 12:36:35
Створення власного книжкового всесвіту
Знаєте, як от у кіно-всесвіті Марвел, є власний світ, де усі супергерої існують разом? Так само зробила я, надихнувшись їхньою ідеєю. І вирішила, щоб і у моїх книжках був власний світ, де герої моїх історій існували б в тому самому всесвіті.
І перші дзвіночки уже були та будуть з'являтись поступово і надалі.
Мені цікаво, чи помітили ви так звані "пасхалки" у "Кришталевих мріях"?
Напишіть, якщо так.
Мія де Ріо
151
відслідковують
Інші блоги
Я давненько нічого не писала в блозі. І, чесно кажучи, трохи хвилююся, натискаючи кнопку «Зберегти». Останні місяці були дуже насиченими. Багато що відбулося та змінилося, але одна річ залишилася незмінною — я продовжувала
Твір Ларії Ковальської «Волошковий букет» https://booknet.ua/book/voloshkovii-buket-b439853 — миле оповідання–спогад про перше кохання і перші розчарування. І хоча волошки на підвіконні кожного ранку в нас час — це щось казкове,
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
– Будь ласка, зроби це знову. Мені потрібно відчути межу… – вона повільно підняла руки, простягаючи йому шовкову стрічку. Нікс лише мовчки розчинив двері ширше. Відступивши вглиб кабінету, він впустив її всередину. –
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКрутезна ідея! Теж думала про створення власного Всесвіт. Ви - молодець)
Мія де Ріо, Дякую за підтримку, просто поки ще маю інші початі книги, які треба довести до логічного кінця. І вам бажаю удачі, натхнення та купу вільного часу, щоб творити нові світи))
Ого, напрочуд цікава ідея:)
Але я, не помітила поки, чесно кажучи:)
Якщо Ви не проти, то скажіть, або натякніть). Бо мені стало цікаво:)
Маряна Велит, в планах багато, але це так завжди :)
зараз я планую закінчити "Едельвейс"
потім побачу. спершу треба все до пуття довести, а потім викладати.
Автор з власним всесвітом - це круто)))
У моїх фентезі-оповіданнях чи романах теж існує власний всесвіт з кількома світами) Називається Аркана)
Мія де Ріо, Дякую)
Навзаєм)))
До Марвела так робив Роджер Желязни у хроніках дев'яти принців Амбера)) В книжковому просторі, як на мене, це робити важче ніж у кіно. Там є спецефекти, актори, гра, які відволікають від, зачасту, тупого сюжету. Бо найголовніша проблема таких концепцій — гігантизм сюжету. Автор роздуває проблему до Всесвітніх маштабів і потім важкої втілити ще якийсь вау ефект.
Теж хотів об'єднати свої світи, і в якійсь мірі об'єднати, але вирішив залишити на рівні відсилок.
Можу побажати тільки успіху і не скотитися до якогось гігантизму чи паразитизму ;)
Віталій Партицький, у мене в книгах не світ фантастики як у Марвел чи у Желязни, а реальний, як наш. Та і персонажі не з'являються в інших історіях, окрім тих, де фігурують самі. Хіба що як епізодичні камео. Маленький епізод з участю, який можна і пропустити якщо не дуже уважно читати.
Дякую вам за коментар :)
Вам також удачі та натхнення у написанні :)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати