Новий розділ "Світло старого маяка"

Вітаю вас дорогі друзі) як ваші справи?) сьогодні опублікувався новий 4ий розділ в книзі "Світло старого маяка" дуже насичений графік зараз, багато роботи різні життєві питання і підготлвка до дитячого літнього табору для діток, важкуватеьуо писати бо я надзвичайно люблю сплкій і тишу, усамітнення, але з нашими реаліями це зараз просто неможливо бути спокійним, але віриму у премогу Світла! 

Ви помічали, як начебто дрібнички у вашому житті здатні відігравати важливу роль? От маленький яскравий приклад того, що сталось зі мною. Попри нестачу часу, що взагалі є тденцією сучасного життя попри усі його начебто полегшення і прогрес, я все неміг написати новий розділ, але сьогодні залишився вдома попри сильну біль у спині, перечеркнувши тим самим усі плани на сьогодні. Але це стало тим самим ковтком повітря для улюбленої справи і цвітіння душі, написав розділ, дуже цьому радий. Справа в тому, що деколи певні речі, які для нас є негативними чи проблемними, все таки не такі страшні, як здається на перший погляд. Буває саме вони змушують нас творити щось нове, знаходити час, навчатись нового і знаходити нові шляхи у житті, так буває доситьь частенько, головне спостерігати і помічати дрібниці, які наче пазлинки, разом склавши усі створиться повна картина нашого життя) хай Бог береже вас) перемоги і миру нашій Україні, а вам спокійних ночей!

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Наталка Черешня
09.07.2022, 00:40:59

У мене в дитинстві була книга 'Світло старого маяка" Коліна Тіле. Сумна.

Показати 3 відповіді
Vladyslav Derda
09.07.2022, 16:45:05

Наталка Черешня, Ну так) щиро дякую за побання)

avatar
Ірина Гранч
08.07.2022, 22:50:54

Відчуваю в Вас споріднену душу) Хай життя якомога частіше Вам посилає моменти для творчості та натхнення, але, щоб без болю у спині)))

Vladyslav Derda
09.07.2022, 10:14:27

Ірина Гранч, Вітаю) примно таке чути) дуже дякую за побажання, сподіваюсь скоро пройде)

avatar
Юля
08.07.2022, 23:18:48

Привіт✋ що не робиться робиться на краще, головне побачити це і бути вдячними....наприклад як Ви. Лікуйтеся, нехай не турбує.

Vladyslav Derda
09.07.2022, 10:13:32

Юля, Вітаю) сто відсотків, бути вдячними складно, але потрібно) дякую, сподіваюстїь скоро мине)

avatar
Наталія Ковган
08.07.2022, 21:49:47

Сьогодні прочитаю та лишу відгук. Початок твору мені сподобався.

Vladyslav Derda
08.07.2022, 22:41:28

Наталія Ковган, Дякую, що читаєте) приємно чути, що вам подобається) стараюсь) буду радий вашим коментарям)

Інші блоги
Спека, секс та солодкі поцілунки
Перший місяць літа добігає кінця, але сама пора ще у розпалі❤️ Особисто я вважаю її найприємнішою частиною року, коли твоє життя відчувається як частина мелодрами 2000-х. Героїня моєї книги добре розуміє це відчуття, адже
Музика поєднує серця
Дякую тим чудовим людям, які завітали на сторінки моєї історії і залишили сердечка чи поділилися враженнями. Це неймовірно надихає! Сьогодні у наших героїв романтичний вечір і Арсен намагається показати свої чесноти
Хочеться легкого вайбу?
Літо — пора пригод та емоцій. І хочеться, щоб настрій був відповідним. У моїй історії Мілана відправляється до своєї подруги Алі в Одесу, аби разом провести час. Нові знайомства, неочікувані зустрічі та хімія, з присмаком
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Нова книга! ❤️
Вітання всім! Опублікувала нову книгу "Ті, ким ми є" !!!✨ Це невелика квір-історія про пошук себе, прийняття та сміливість бути тим, ким ти є насправді. Про страх відрізнятися від інших. Про чужі очікування, які
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше