Нове оповідання в збірсі

Збірка оповідань (фєнтезі та фантастика)

Картина, яка відкрилася нашим очам, з одного боку здивувала, а з іншого стало насправді страшно. На березі річки, прямо біля кромки води росла стара велика верба, і одна з її гілок, не витримавши пережитої негоди, надломилася, впавши у воду, придавивши своїми кронами справжнісіньку русалку. Так, саме справжнісіньку русалку, он і хвіст її видно, з води сторчить, а поряд з нею ще одна істота, якої в принципі існувати не повинно у нашому світі. Ну, не вірю я в казки! Чи мабуть вже треба казати «не вірила»? Адже ці казки від мене за десять метрів стоять, або точніше лежать.

Русалку цю величезний чоловік звільнити намагається, товсту гілку піднімаючи акуратно. І все б нічого, та тільки в чоловіка цього волосся зелене, як трава, а на голові ріжки невеличкі стирчать, одягнений він теж дивно. Ноги босі, штани на ньому тільки з мішкуватої тканини, а груди голі, без сорочки. Та мабуть він і не знав що то таке «сорочка», он який засмаглий! Чесно, помилуватися там є чим, і навіть цікавість такий крайовид розпалює, хочеться подивитись на його спину, а хвіст там є? Та тільки інстинкт самозбереження пищить, ноги робити треба і що швидше ми це зробимо, то краще для нас.

Добре, що ці істоти зайняті і моєї появи не помітили, а Петро ще з чагарниками воює.

Я назад тихенько позадкувала. Та тільки день явно не мій сьогодні виявився, треба ж було ногою на пересохлу гілку наступити, такий тріск пролунав... Чоловік із русалкою на мене свої погляди перевели, стоять дивляться, а я на них. Він навіть гілку, яку притримував, від несподіванки кинув назад, знову придавивши хвіст русалки. Ось вона від обурення та болю і крекнула, а він винно на неї покосився, визначаючись мовчки собі що йому далі робити? Звільняти русалку або мене наздоганяти та голову відірвати. Сильно в нього красномовний погляд був, не лагідний.

 А я, що я, активніше задкувати почала, навіть розвернулася, щоб ноги зробити швидко, чого мене наздоганяти, своїми справами тут нехай займаються.

А тут як на зло Петро з-за гілок шипшини вийшов, я в його груди з розмаху і тріснулась головою, він-то дурень здоровий.

- Очманіти, - видало це непорозуміння, потягнувшись до смартфона, щоб фото зробити.

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Єва Ромік
25.06.2022, 21:43:12

О, вітаю. Кількість оповідань у збірці збільшується. Творчий процес триває. Це добре. Рада за тебе. Творчість у теперешні часи це наш порятунок.

Показати 3 відповіді
Елена Шевцова
25.06.2022, 22:05:42

Єва Ромік, О, це мені знайомо))) Потім плюнула і взяла першу, що більш менш сподобалася)))

Інші блоги
Новий розділ!
Сьомий розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
⭐підтримка для моїх авторів та їх перший флешмоб ⭐
Привіт, мої любі читачі та колеги!⭐ Сьогодні у мене особлива місія. Я завжди намагаюся підтримувати авторів, які вміють креативити, мислити неординарно та створювати незабутні світи. Мої улюблені письменниці — Торія
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Шукаю бету для "Моровиці".
Мені потрібна людина (або кілька людей), яка готова стати першою жертвою... тобто першою, хто читатиме роман ще до його завершення. ? Зараз я активно працюю над «Моровицею» — новим романом про українську міфологію,
А ви вже з нами?)
– До речі, дякую, що врятував моє обличчя, – промовив я, не зводячи очей з дверей спальні, де лежала непритомна Аманда. Кутик рота трохи сіпнувся у посмішці: – Якби крісло сіло прямо перед лакеями, я знов з володаря
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше