Додано
25.06.22 19:36:03
Останній розділ
Вітаю вас друзі) сьогоді опублікувався останній розділ книги "Зелене серце". Хочу дізнатись, як ви бачите те що має бути в епілозі? Давайте пофантазуємо разом) щоб завершити нашу книгу, адже ви її частина) чому я щиро вдячний вам!)
Сподіваюсь найближчим часом опублікувати нову книгу, яка має вам сподобатись, і радувати вас. Насправді багато ідей, але часу нажаль обмаль( тай взагалі ми живемо в час війни, коли кожен день може стати останнім( але це не зупиняє нас жити і творити добро)) як би там не було у цьому жахливому світі страждань і зла, тримаймо свій взір на Бозі, адже Він єдиний, хто дає життя!
Дякую вам мої читачі і друзі, дякую Богу за вас) мирного вечора та Господньої охорони друзі! Світло переможе темряву!
Vladyslav Derda
250
відслідковують
Інші блоги
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Вітаю! Поки книги пишуться, поміж іншим вирішила зробити те, що давно збиралася, а саме нарешті впорядкувати та надрукувати свої вірші. У збірці «Я ще жива ...» вміщені як давні, так і нові вірші. Поезією
Але попереду чекають нові історії, таємниці і складні почуття
Літо — пора пригод та емоцій. І хочеться, щоб настрій був відповідним. У моїй історії Мілана відправляється до своєї подруги Алі в Одесу, аби разом провести час. Нові знайомства, неочікувані зустрічі та хімія, з присмаком
У новому розділі «Тіні великих помилок» Каліда ступає на територію, де пам’ять стає небезпечнішою за ворожу сталь. Це не просто підземна фортеця. Це гробниця амбіцій, де кожен коридор зберігає відлуння великих
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з завершенням )) Натхнення на нові твори! )
Оксана Мрійченко, Щиро вдячний за побажання і привітання)
Я щойно прочитала і просто радію за Дані та Злату, знаю точно, що Кеті вони обов'язково заберуть з дит.будинка, чомусь зовсім не бачу їх життя в Києві, хіба тільки відвідати батьків і рідних Злати. Я не знаю Владислав, чи варто писати епілог, остання глава чудово завершила історію. Але якщо муза вам підказує писати епілог, я з радістю прочитаю.
Елена Клименко, Ну трішечки почекайте мій друже) думаю завтра вже буде опублікована нова книга) скажу вам, що там буде море, літо, пригоди, хлопчик, дідусь, і віра,, такий от набір ключових слів) дякую, що вам цікаве те що пишу і що щиро підтримували коли писав свою першу книгу, за нагороди і активні коментарі спасибі вам, дуже приємно, саме після такої підтримки і для таких людей бажаєш творити) дякую що ви є) хай Бог береже вас) доброї і мирної ночі вам і вашій сім'ї)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати