Додано
20.06.22 13:15:08
Я вже порушую правила. А ви?
Слава Україні!
Най Боже паньство! Так сьогодні зі мною бабця віталася. Я перейняла її науку.
Кажуть, що кораблі в море по понеділках не йдуть, а я от вирішила порушити правила.
Я взагалі останнім часом взяла дурну звичку не стримуватися ні у висловлюваннях, ні у леті фантазії. Одна моя хороша знайома сказала: «Я не знаю, чи я завтра буду, то якого біса маю собі в чомусь відмовляти!»
Змістовна думка, чи не так)) Тут я також вирішила перейняти науку.
Потрібно бути тут і зараз. Не відмовляйте собі.
А тепер переходимо до суті справи, бо пустила новий корабель в понеділок. Він уже на порталі. Гляньте на мого хлопця, і спробуйте мені скажіть, що не красень)))
Жодних правил
Глянули! Значить гайда читати, бо такого на Букнет ще не було))
Інна Камікадз
5931
відслідковують
Інші блоги
Шановні читачі! Я заледве себе стримала щоб не написати таку версію подій продовження книги.. На фото Адам та Марійка, те що не увійшло у книгу. P.S. В мене вже такий сюжет вимальовувався, і чесно сказати, по плану
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Привіт мої любі читачі! Сьогодні я виходжу до вас із тремтінням у руках і шаленим серцебиттям. Я зважилася на крок, якого ви від мене точно не чекали. Попереду на вас чекає абсолютно нетипова для мене робота, яка руйнує
Деколи обставини складаються так, що твій ворог стає твоїм порятунком. І так в ситуації Зоряни......
Дуже емоційний розділ вийшов вчора... *************** Ще раз, Зоряно! Останній раз, благаю тебе! - кричав Маркіян, тримаючи її за
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися

11 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиГарного плавання Вашому кораблю!!!
До того ж з такою назвою корабель буде попри правила, ходити не тільки у морі, але й на суші та збере усі жіночі серця !!!
Alesia, за усі не ручаюся, але моє точно цей красень вкрав))
Кожна Ваша книга шедевр!Ця також не виняток, ну нема в мене улюбленої серед Ваших- не можу визначитись, кожна залишає слід....
Ольга, і в мене нема) Усіх люблю))
І у п'ятницю теж не виходить. У нас якось на англійській був на вимову такий анекдот: Купець питає моряка, про те, де померли його предки. -"У морі". - "На твоєму місці я б ніколи не виходив у море" - "Гм, а твої де?" - "В ліжку" - "На твоєму місці я б ніколи не лягав в ліжко" )
Рома Аріведерчі, от я завжди знала, що тонкий англійський гумор - це не просто чутки))
Гожий син свого батька! Вдалого ходу вашому кораблеві, а нам задоволення від читання! ❤️❤️❤️
Lyudmyla Kovdrysh, хіба у Гожого міг взятися якийсь чахлик невмирущуй)) Там боєць!
Як же круто, що я вас, люба авторка, знайшла! Красива у вас українська, і герої - справжні. Радію, що ще не все прочитала))
Ольга Цыганкова, а як я тішуся, що ви мене знайшли)) Кожен читач для мене, як нова планета)) Дякую і зустрінемося на сторінках книг))
Син свого батька!!! Усі крихточки підібрав!!!
А що буде круто навіть не сумніваюся!!! Погнали!!! ❤❤❤❤❤
Елена Нечипорук, в кабіну сіли і бі-бі)))
Ммммм! Який красунчик! Ще й розумник!Чий син! Дякую! Дуже потішили!А ці Ваші роздуми про дорослішання з словечками- перчинками! Файно! Творіть! Що буде крутізни навіть сумніву не маю!
Наталія Бабій, Творю і витворяю))))
Щасливого плавання вашому кораблю...легкого бризу і повного штилю вам на заданому курсі, а нам читачам душевних штормів, але без качки)
Венера Савмар, сподіваюся, що хвилі будуть лагідними до мене))
Є бо й йо, такого на Букнет ще не було)))
Nadia Hrytsiuk, утнула фокуса)) Але класного))
Красень!♥️ І коли вони встигли повиростати.) Ніби вчора Ната гримала на нього, за носки, щоб щиколотки не мерзли. А вже... ))) Успіху Вам!
Valentina, дякую)) От взяли та й виросли! Чому не помріяти?! Так хочеться))
Вітаю. Дай Боже, щоб у Вас все вдалося. Мирного неба над головою.
Валя Головатюк, якщо почала, то вже доведу путя)) Тому, мусить вдатися))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати