Додано
16.06.22 18:41:15
35% знижка на роман, 100% прибутку на Зсу!
Сьогодні роблю 35% знижку на свій роман "Встигнути до 30" - літню любовну історію з детективними нотками. Історію про те, як випадкове курортне знайомство повністю перевернуло життя молодої вчительки Анастасії. Намагаючись розкрити злочин, що стався у готелі на березі моря, Настя навіть не помітить як закохається по самі вуха!
Роман сподобається усім, хто любить не лише про кохання-зітхання, а й про ризик та небезпеку. А ще він демонструє силу справжньої жіночої дружби. Яка, як і кохання, також часто проходить свої труднощі та випробування.
Додам, що усі кошти від продажу книг підуть на волонтерство. Готуємо для наших захисників енергетичні батончики. Тож буду рада можливості докупити меду, горішків чи сухофруктів, які завжди потрібні.
Христина Маніль
392
відслідковують
Інші блоги
- Захар. Я чесно не знав, блін, хотів бабла підняти. - з ходу зустрів мене директор. Останнім часом я клуб закинув, довірив йому. - Кажи. - Я домовився за бій дівчат. - Хто дозволив? - запитав я, піднявши очі
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні у мене особливий день. Я з радістю приєднуюся до літературного флешмобу ✨✨✨Золоті фантазії✨✨✨, який, до речі, є першим таким заходом для нашої чудової авторки ❣️ Віккі Грант! ❣️Дуже
Сьогодні для мене важливий день - я почала публікацію нової книги. Що ж вас чекає? Основні тропи: мафія, вимушений шлюб, від ворогів до коханців, сімейні таємниці, кримінальні розбірки, таємниці минулого, протистояння
Привіт, мої хороші!) Ох, яку я вам пропоную сьогодні історію… Вибухову, яскраву, грайливу, сповнену гумору та кохання!♥️ …Дощ, калюжі, дівчина, що поспішає на співбесіду. І він… мчить, як лось по кукурудзі, на
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиХристино, може це не моя справа, але чому ви не пишите більше? У вас чудово виходило, й ось маєш. Думаєте повертатися до творчості?
Наталія Ковган, Так, нажаль, зараз важкі часи для більшості українців.... Але сподіваємося на краще. До зустрічі на Букнеті, люба Наталіє. Дякую за теплі слова, Ви мене просто зігріли сьогодні)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати