Нас уже багато))

Слава Україні!

Здається, зорі отам дивляться на мене, весело підморгують, посилають повідомлення Всесвіту, а той читає їхнє прохання і всміхається))

У неба я зараз прошу тільки одного - захисту для хлопців.

У відповідь отримую такі приємності, як нових підписників.

Так-так, мої сміливі самураї, нас уже трошки більше ніж 1400)) Тому прийшов час для маленьких радощів. Вони нині дуже потрібні.

Дотримуючись традиції, для кожної нової сотні відстежувачів, я роблю знижку на певну свою книгу. Сьогодні це А ти люби мене!

Працюємо на Перемогу, віримо в ЗСУ!

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Lyudmyla Kovdrysh
16.06.2022, 20:07:42

Ваші хлопці всі чудові! Кожна книга особлива!❤️❤️❤️

Інна Камікадз
16.06.2022, 20:25:54

Lyudmyla Kovdrysh, Дякую❤❤❤

avatar
Міла Федорук
16.06.2022, 19:34:56

Вітаю ❤️❤️❤️ Нехай гуртуються біля вас тільки добрі й щирі❤️❤️

Інна Камікадз
16.06.2022, 19:44:06

Міла Федорук, А у мене всі такі. От ти, наприклад))

avatar
Елена Нечипорук
16.06.2022, 16:10:42

Мене просити не треба!!! Бо люблю!!! ❤❤❤❤❤

Інна Камікадз
16.06.2022, 16:26:41

Елена Нечипорук, любов - то найджуча сила)))

І я серед них :) Разом переможемо!

Інна Камікадз
16.06.2022, 10:08:18

Наталія Девятко (Natalia Devyatko), мусимо перемогти, попри все)))

avatar
Наталія Рибачок
16.06.2022, 09:36:10

Всі три книги чудові. Перечитала їх не один раз.

Інна Камікадз
16.06.2022, 09:46:25

Наталія Рибачок, Дякую ❤❤❤ Незабаром ми знову зустрінемося із знайомими героями))

avatar
Oksana Furtak
16.06.2022, 08:53:22

Прочитала весь цикл, всі круті історії!

Інна Камікадз
16.06.2022, 09:12:58

Oksana Furtak, Дякую❤❤❤ Тішуся, що мої хлопці не лишили вас байдужою))

avatar
Svetlana Mischenko
16.06.2022, 08:30:44

Це крута історія!!!!! Одна з любимих!!!

Інна Камікадз
16.06.2022, 08:49:56

Svetlana Mischenko, Не буду лукавити, погоджуся з вами - історія дійсно вийшла крута)))

Інші блоги
Те що не увійшло в книгу
Шановні читачі! Я заледве себе стримала щоб не написати таку версію подій продовження книги.. На фото Адам та Марійка, те що не увійшло у книгу. P.S. В мене вже такий сюжет вимальовувався, і чесно сказати, по плану
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Експеримент НадІ Мною... І Над Вами? (новинка!)
Привіт мої любі читачі! Сьогодні я виходжу до вас із тремтінням у руках і шаленим серцебиттям. Я зважилася на крок, якого ви від мене точно не чекали. Попереду на вас чекає абсолютно нетипова для мене робота, яка руйнує
Довгоочікуване поповнення ❤️
Деколи обставини складаються так, що твій ворог стає твоїм порятунком. І так в ситуації Зоряни...... Дуже емоційний розділ вийшов вчора... *************** Ще раз, Зоряно! Останній раз, благаю тебе! - кричав Маркіян, тримаючи її за
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше