Плани на червень

Вітаю друзі! 

Надихнулась ідеєю Влади Холод про блог-план на місяць, вирішила теж спробувати) 
П.с. До речі дуже класна авторка, від якої я просто в захваті) Якщо раптом шукаєте нові книги для читання, то рекомендую) 

Так от, до моїх планів на червень. Ви дозволите говорити про всі плани? Якщо раптом вам цікаво)

Пункт 1.

Зізнаюсь вам по секрету. Головний пункт місяця - написати диплом магістра. *який мені таааак не хочеться писати*. 
Згідно з дедлайнами мого керівника - закінчу до 10 червня. Згідно з моїми дедлайнами - до 25 червня точно *сподіваюсь. 
З цього пункту випливає деяка небезпека для графіка викладення "Різні: по той бік мережі". Оскільки всі заготовлені наперед глави я вже виклала і йде в хід те те, що пишу зараз. Кидати книгу я не буду, але затримки в день-два можливі.

Пункт 2.

Маю ціль викласти 13 глав книги "Різні" (згідно з розкладом) 
Скільки їх всього буде в книзі я ще не знаю, але скоріше за все епілог буде вже в липні, бо в Насті ще купа пригод)

Пункт 3. 

Дописати "Різні" в себе на ноуті, щоб можна було присвятити весь час новинці. 

Пункт 4. 

Написати 10 глав нової книги. *вона вже має анотацію, обкладинку, приблизний план та першу главу. Але вийде в світ вона лише після того, як в мене буде готова попередня книга)

Пункт 5. 

Дослідити Фейсбук, Інстаграм, Твітер та Телеграм, а точніше доцільність ведення там своїх авторських сторінок. Ідеї є, але наскільки вони "зайдуть" це вже питання. 

Пункт 6. Найменш ймовірний. 

Зробити схему до фентезі новинки. 
Вже довгий час в моїх чернетках чекають своєї черги дві книги в жанрі фентезі. Вони пов'язані одним світом та кількома героями. 
Але в мене поки є лише загальна ідея та дуже приблизний план. І обкладинка від талановитої Астерії в яку я закохалась з першого погляду (в обкладинку якщо що)) хоча Астерію я теж люблю)  
Маю мрію написати та викласти ці книги, але роботи з ними... Глибоке море.
 

І пункт останній. 

Творити, але не забувати про плани з інших сфер)) І нехай моя нервова система витримає *схрестила пальці

Обіймаю і відправляю трошки тепла і любові) 
Ваша Тіа Кузь

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Інна Камікадз
04.06.2022, 17:41:14

Я вам трошки позаздрила))) І ще більше за вас пораділа:)) Так тримати!

Показати 3 відповіді
Тіа Кузь
07.06.2022, 13:54:16

Інна Камікадз, І знову ви змусили мене ходити і думати над вашими словами)
Якщо чесно ніколи не думала над цим. Для мене часто такі "досягнення" швидше тягар, який я хочу скинути і дуже рідко гордість, що я змогла втілити.
І ось одним повідомленням змусили мене передивитися своє ставлення))

avatar
Наталія Ковган
02.06.2022, 23:15:09

Нехай ваші плани справдяться та все вийде. До речі, у вас дуже прикольна ава. Такий котик, просто чудо.

Тіа Кузь
03.06.2022, 14:31:36

Наталія Ковган, Дякую)) цей котик це моє альтер-его)) дуже вже він нагадує мені мене в деякі періоди життя)

avatar
Холод Влада
02.06.2022, 23:12:27

класний план) щодо фентезі, можу вам порадити метод сніжинки) Погугліть його))

Показати 2 відповіді
Холод Влада
03.06.2022, 14:31:19

Тіа Кузь, =)) рада, що метод зацікавив))

Інші блоги
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
"Король без минулого" вже у продажу!
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей. Вона
Хір ві гоу егейн
Вітаю! По-перше: дякую! Усім, хто хвилювався, підтримував та писав слова підтримки. Усе це я бачив, усе це я дуже сильно ціную. Піпець, скажімо так, ще не завершився, але завершилася його "гаряча стадія", та і я втомився
Велика знижка на передплату -30%
ВАУ-ЗНИЖКА!!!! Таке точно не можна пропускати! МИ ПОДІЛИМО ЇЇ -30% Коли весь коледж оголосив мені війну, а власний брат вдав, що це його не стосується, на моєму боці опинилися ті, кого бояться навіть викладачі. Адам і Даміан.
✨ Шалені емоції та магія «золотих фантазій»! Дякую
Дорогі читачі та колеги-автори! Я досі перебуваю у приємному шоці й навіть не очікувала, що мій перший літературний флешмоб «Золоті фантазії» збере таку величезну кількість однодумців! Коли я все це задумувала, то
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше