Поговоримо про рекомендації
Останнім часом ми помітили, що доволі багато дописів у блогах різних авторів стосуються рекомендацій книг їхніх колег. Одразу хочемо запитати: «Як ви ставитеся до агресивної реклами?» Відповідь очевидна…
Так, справді, у порадах Букнет є інформація про те, що рекомендації топ авторів – це дієвий спосіб просування книг. Та інколи, цей інструмент використовується так агресивно, що від читачів, які отримують величезну кількість повідомлень у своєму обліковому записі, починають надходити чисельні скарги.
Водночас читачі залишають поза увагою іншу важливу інформацію – новини самого автора, якого вони відстежують.
Якщо ви публікуєте блоги та в них представлена інформація про вашу творчість, а ще додатково рецензія на книгу іншого автора, яку ви прочитали та можете рекомендувати вашим відстежувачам – жодних проблем немає.
Якщо ж у ваших блогах виключно реклама інших авторів і відсутня будь-яка інформація про вашу творчість (новини, новинки, графіки виходу книг та інша інформація, що стосується безпосередньо вашої творчості), то модератори можуть видаляти такі блоги та блокувати можливість створення блогів, оскільки цей інструмент використовується не за призначенням – детальна інформація про правила публікації блогів – за посиланням.
Читайте книги, які радите. Останні декілька місяців ми бачимо, що автори публікують блоги з рекомендаціями книг, які самі й не читали, а йдуть шляхом найменшого спротиву – «copy-paste» обкладинки, анотації та першого ліпшого, у кращому випадку, уривка. Інколи навіть не читаючи, цей уривок… І доволі часто бувають заблокованими модераторами, оскільки не читаючи, опублікували уривок із книги 18+, де присутній контент, який непризначений для неповнолітніх користувачів… Упс!
Отже, якщо вам дійсно подобається книга – не соромтеся, рекомендуйте читачам. Допомагайте їм вибрати цікаві книги. Але рекомендація повинна бути саме вашою особистою рекомендацією, порукою за те, що ви радите і радите щиро.
З повагою, Букнет