Підсумки марафону

Шановні колеги та читачі!

Сьогодні закінчився наш марафон читання) З чим і вітаю) 

Для мене він був надзвичайно корисним. Адже я додала до бібліотеки вісім прекрасних книг. І отримала багато класних порад, як покращити свою. Що вже успішно зробила) Хоча, звісно, роботи ще вистачає.

Якщо раптом хтось хоче зайти в гості, то вам сюди Різні: по той бік мережі

Хочу подякувати всім колегам за участь) Хоча я гостро сприймаю критику, але не цього разу, адже всі були надзвичайно коректні та дружні) Обіймаю кожного та кожну) 

Пропоную всім нам вибрати по три книги, які сподобались найбільше. Авторам буде приємно, а нові читачі зможуть звернути увагу на круті твори)

Адже ми не конкуренти, а колеги, які створюють нове літературне майбутнє)

Мої топ три книги:

Наталка Черешня "Відьма та декан"

Влада Холод "Блог з того світу"

Галина Левтер "Троянди у фіолетовій обгортці"

Весь список книг та посилання на блог туть

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Каміла Дані
15.05.2022, 18:52:42

А я хочу сказати, що всі твори варті уваги, тож не буду виділяти когось))) адже кожен багато попрацював)))
Успіху всім!

avatar
Інна Камікадз
15.05.2022, 18:36:58

Дякую. Я вже туть))

avatar
Angelnik
15.05.2022, 09:48:31

Привіт всім!
Ще раз дякую організатору марафону та всім учасникам! Мені без перебільшення сподобалися усі роботи колег. Всі історії різні й від того ще більш цікаві. За кожною з них мені, як читачеві відчулася кропітка праця автора й тому виділити окрему частину дуже важко. У топ три не вкладуся, але можу відзначити ті історії, які найбільше припали до душі. Це суто питання смаку, бо в кожного з учасників марафону свій неповторний твір і не було жодного, який мені особисто читався лиши задля виконання умов марафону.

Ліна Алекс "Дотик ангела"
Наталія Косенко "Дівчина зі смаком снігу"
Наталка Черешня "Відьма та декан"
Богдана Малкіна " За межею Світла"
Тіа Кузь "Різні: по той бік мережі"
Галина Левтер "Троянди у фіолетовій обгортці"
Skintey Аліна "Остання заклиначка"
Айрін Ван "Тіні минулого"

Всі твори з марафону класні, але щоб хоча б трохи впоратись із визначенням топу власних вподобань зазначу вищезгадані.
Всім дякую за чудову творчість! Буду радий за можливості долучитись до нових марафонів з вашою участю.

Показати 2 відповіді
Наталка Черешня
15.05.2022, 11:03:45

Angelnik, Дякую :)

avatar
Наталка Черешня
09.05.2022, 00:28:59

Доброї ночі :)
Марафон дійсно вийшов крутий, мій респект і подяка організатору і всім учасникам.
Топ три книги щось ніяк не можу вибрати, вибачте, Тіа, хай буде топ чотири:

Рома Аріведерчі "Закохатися на зло"
Angelnik "Віллоу"
Тіа Кузь "Різні: по той бік мережі"
Олександр Маяков "Пил богів"

Показати 2 відповіді
Наталка Черешня
14.05.2022, 22:14:32

Angelnik, ❤️

avatar
Софія Вітерець
09.05.2022, 09:51:59

Ой) Марафон дійсно крутий і всі автори дуже класні, як і їх книги) Мені сподобалися безліч книг і "Дотик ангела" Ліни Алекс, і Ваша "Різні: по той бік мережі", і Роми Аріведерчі "Закохатися на зло", і книга Angelnika "Віллоу", і Влади Холод "Блог з того світу", і Аміли Дан, і....
Ну ви зрозуміли)
Безліч класних книг) Дякую)

Angelnik
14.05.2022, 21:38:05

Софія Вітерець, Щиро дякую за згадку та добрі слова! Дуже приємно!

avatar
Богдана Малкіна
14.05.2022, 17:41:23

Привіт) Нарешті я впоралася з марафоном!)))) Ураааа)))
ТОП книг для мене такий:
"Ластівка і Бог"
"Попелюшка під прикриттям"
"Віллоу"
Але майже всі книги я додала до бібліотеки. Голова йде обертом від того, скільки на всі ці чудесні твори потрібно часу!
Шкода, що мою книгу не всі прокоментували((( однак я не обращаюсь і, думаю, на те були причини)))
Дякую за такий чудесний марафон і чекаю наступний)))

Всім учасникам багато-багато натхнення на нові книги!

Angelnik
14.05.2022, 21:37:02

Богдана Малкіна, Дякую за згадку, Богдана! Дуже-дуже приємно! )

Інші блоги
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
"Король без минулого" вже у продажу!
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей. Вона
Хір ві гоу егейн
Вітаю! По-перше: дякую! Усім, хто хвилювався, підтримував та писав слова підтримки. Усе це я бачив, усе це я дуже сильно ціную. Піпець, скажімо так, ще не завершився, але завершилася його "гаряча стадія", та і я втомився
Велика знижка на передплату -30%
ВАУ-ЗНИЖКА!!!! Таке точно не можна пропускати! МИ ПОДІЛИМО ЇЇ -30% Коли весь коледж оголосив мені війну, а власний брат вдав, що це його не стосується, на моєму боці опинилися ті, кого бояться навіть викладачі. Адам і Даміан.
✨ Шалені емоції та магія «золотих фантазій»! Дякую
Дорогі читачі та колеги-автори! Я досі перебуваю у приємному шоці й навіть не очікувала, що мій перший літературний флешмоб «Золоті фантазії» збере таку величезну кількість однодумців! Коли я все це задумувала, то
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше