Додано
08.05.22 20:42:12
Розсипалася в подяках))
Слава Україні!
Нині усі ми знаходимося в передчутті чогось важливого. Кожен сповнений надій та очікує лишень гарних новин. І вони будуть, лиш варто трошки набратися терпіння. А я до вас з подяками. Так, так…
Протягом цих місяців я мало комунікую з читачами. Каюсь, інколи забуваю відповідати на коментарі, але маю дуже гарну колежанку, яка тицяє мене носом у потрібне місце))) Вона так і пише: «Зайди у коменти»
Дякую, Оксано(знаю, ти прочитаєш цей блог)
Дякую моїм читачам за підтримку. Вона висловлюється по-різному, проте кожна цінна по-своєму.
Я вдячна за слово, за мовчазну нагороду, за лайк під дописом, за допомогу з помилками в тексті, за кожну посмішку над моїм вдалим, а коли й не дуже, жартом)))
Учора моя книга Полум'я в долонях надійшла у передплату, і мені дуже приємно, що ви підтримали мене і тут. Це цінно для мене. Викликає глибоку повагу.
Дякую!
Інна Камікадз
5931
відслідковують
Інші блоги
Добрий день. Сьогодні я до вас зі шматочком скла та книгою “Ейлінг”. Цитата: — Ейлінг…? — він вимовив моє ім’я так тихо, що я ледь розчула. — Як ти тут опинилася...? — Це все ще мій
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
Гаряча літня новинка Привіт, мої любі! Літо — ідеальний час для палких, грішних та неймовірно емоційних історій. Тому я прийшла до вас із суперновиною: на Букнет стартував мій новий курортний роман із присмаком забороненого
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Привітик! Сьогодні, протягом доби, діятиме знижка на палку історію НЕПОКІРНА ДЛЯ МІЛЬЯРДЕРА. Неймовірна історія 18+ яка розповідає про талановиту скрипальку Поліну та багатого мажора Євгена. Протягом роману матимуть
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТак, в цей час нам буває потрібне нагадування!!! Але то нічого!!! Головне - триматися!!! І не важливо за що : за чоловіка, за голову, за надію і віру... Не втрачаймо людяності!!!
Дякую вам, Інно!!! Тримаймося!!! :))))❤❤❤❤❤
Елена Нечипорук, Ви дуже правильно сказали, не можна втрачати людяності❤❤❤❤
Знаєте, для мене купити вашу книгу - це як поповнити телефон) в тому сенсі, що інших варіантів немає. Вже не уявляю як це - не читати ваші фантастичні історії)
Інна Камікадз, Головне, щоб всі сльози були радісні)
А в мене проблемка. Не можу поповнити гаманець. Вже 2 дні намагаюся. Чи хтось зустрічався з таким?
А читати дууууже хочеться!
Світлана Фецич, Опана! Поможемо вашій біді:))
Я дуже чекаю на продовження вашої книги, раніше багато читала а зараз тільки найулюбленіших)) ніби повертаюсь до 24 числа. Я не можу собі це пояснити чому не можу читати(( купа книг в бібліотеці.. Тому дякую Вам величезне що знаходите час і муза))) і пишете.
Світлана Герасимчук, Така проблема не тільки у вас. Зараз ми живемо у стресовій атмосфері, відволіктися дуже тяжко, тому що страшно щось пропустити.
У мене до Вас довіра, майже як до ЗСУ) ще жодного речення з книги не прочитала, адже вже купила)))
Людмила, Ви зараз будете сміятися, але Танкіст декілька днів тому сказав те саме, що й ви))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати