Додано
02.05.22 09:58:08
Продовження "Темної Академії" вже на букнеті!
Мої любі читачі!
Як і обіцяла, баритися не стала і почала викладати продовження історії про "Темну Академію". Всіх запрошую! А тих, хто ще не читав, але зацікавився, чекаю у вже завершеній першій книзі. Вона повністю безкоштовна. Посилання на неї є у кінці цього блога.
АННОТАЦІЯ:
Нелегко бути дівчиною на військовому факультеті, де навчаються практично одні хлопці. А особливо якщо не шукаєш чоловічої уваги.
Але ще важче, коли твоє серце плювати хотіло на твої бажання. І об’єкт симпатії – сам ректор Темної Академії, якого взагалі вважають позбавленим почуттів та слабкостей.
А тут ще довкола нього принцеса в’ється. Причому єдина донька верховного короля всіх темних світів. Чи можна навіть мріяти про таке кохання?! Але коханих, як відомо, не обирають.
Першу книгу цієї історії можна знайти ТУТ
ПРИЄМНОГО ЧИТАННЯ!
Марина Сніжна
8307
відслідковують
Інші блоги
✨Доброї ночі, творча спільното!✨ Нові глави вже на сайті! Але день для нашого картографа не був надто легшим за ніч на дивовижній Вежі Морського Світла в Ард-Лірі. Крутити увесь час динамо — не дуже
Я почала писати цю книгу лише місяць тому. Тому матеріал поки що сирий, місцями нерівний і, можливо, не завжди складений так, як хотілося б. Чесно кажучи, я й сама не все перечитувала. Деякі моменти навіть зараз даються
Хто чекав новинку про Назаренка та Вікторію? Вітаю! А хто не чекав — вам сюрприз! Зустрічайте: нова захоплююча історія в жанрі жіночий роман-трилер. Вас чекають протистояння характерів сильних героїв, пригоди, складні
Прокидаюся в підземеллі! Голова болить, кінцівки не слухаються. Намагаюся підняти руку, щоби протерти очі. Й із жахом дивлюся на зелену пазуристу лапу. Я обернулася?? Озираюся навколо. Голова болить, звуки якісь дивні, і
Ця обкладинка для мене — не просто картинка. Будинок на ній — це мій справжній дім. Саме тут я разом із дітьми прожила сім місяців окупації. А гора на задньому плані — особливе для мене місце. Коли зник зв'язок

2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНеймовірно рада що так швидко розпочали вмкладати насиупну частини. Уже біжу читати.
Джулія, приємного читання))
Щиро вдячна. Читала з насолодою першу книгу, а друга ще крутіша)Годі було відірватись ввд читання.
Maria Perkun, дуже приємно це чути)) Дякую вам))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати