Вітаю з Великоднем!

Любі читачі!

Христос Воскрес!

Бажаю нам всім якнанайшвидшої перемоги та мирного неба над головою.

Будьте здорові та бережіть себе! Нехай всі мрії збуваються!

Слава Україні!

kkiXX3oWCAqd4O94NhEXBZR9H4LD-Sj88IVeWo_tdMbRpLQCp0GfmrARQjjSh2hJdWw4jkzY0WT4Q0u-4vYrg92czWG1pVzkLhm7AYMcL6cabKYcY8yuADM5Um6SUsFxht8Oy2-6

 

Дозволь тебе повернути

yMCWtuk7

SQ_4EGS7

D4zt8xG7

LZvDzro6

 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Юлія
24.04.2022, 13:58:05

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС! Миру, злагоди, щастя!

Аля Морейно
24.04.2022, 14:09:28

Юлія, Дякую!

avatar
Valentina Daleka
24.04.2022, 13:39:52

Воістино Воскрес!!!Дякую за привітання.Миру,Божої благодаті, ,перемога буде обов'язково .Миру нам усім.Героям Слава!!!

Аля Морейно
24.04.2022, 13:51:21

Valentina Daleka, Дякую!

avatar
Лана
24.04.2022, 13:38:06

Воістину Воскрес!!! Мирного неба. Дякую за промокод)

Аля Морейно
24.04.2022, 13:51:08

Лана, Дякую! Приємного читання!

avatar
Вероніка
24.04.2022, 13:37:58

Воістину Воскрес! Щиро бажаю радості, благополуччя, миру та спокою в душі! Добра та злагоди Вам і Вашій родині! Дуже дякую за промокод ❤️

Аля Морейно
24.04.2022, 13:51:00

Вероніка, Дякую! Приємного читання!

Інші блоги
І знову Знижки та подяка за бест для Приборкувачки
Спочатку хочу подякувати всім за бестселер для ПРИБОРКУВАЧКИ ПРОКЛЯТЬ! Моя величезна подяка всім, хто підтримував книгу від самого старту! Всім, хто приєднався і хто купував! Дякую!!! І запрошую до книги, хто ще не приєднався:
Копія холостяка — завершено!
Вітаю! Роман "копія холостяка", завершено! Книга ще декілька днів буде залишатися безкоштовною. ✨✨✨ Шість років тому я пішла від Гліба без пояснень. Сташевський був моїм першим коханням, моєю помилкою
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Циферка!!!
Нарешті я її спіймала! Красиву круглу циферку! 2000!!!
Марті, ти дістав
Цього разу уривок буде коротенький - бо з решти просто не знаю, що обрати)) – Марті, – рівним голосом промовив Володар. – Тааак… Ваша Величносте? – Я тобі офіційно заявляю, що ти дістав. А також у новому
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше