Завершення роману

Дорогі читачі, твір "Кохання щедрого розміру, або Велика проблема" підходить до завершення. 

17 квітня вийде остання частина з епілогом про життя Іринки і Максима. 

Ця історія буде безкоштовною ще декілька днів, а потім кошти з продажу я планую направити на благодійність. 

Цей роман зовсім не пасує часу та подіям. Він занадто веселий і безтурботний, щось з минулого. Але, знаєте, що я помітила, коли перечитувала його та вносила корективи? Що на якийсь час жахи, що прочитала напередодні в новинах, покинули мої думки, я навіть спіймала себе на посмішках декілька разів. Спочатку було важко, але потім щодня я проходила все більше і більше тексту, знаходячи в ньому спокій. Отже, можливо, це спрацює і з вами) 

Напишіть мені в коментарях, чи подобається вам книга. Якщо таких набереться хоча б десять, я залишу її безкоштовною до кінця місяця, щоб подарувати якомога більше посмішок. Це все, що я вмію. 

 

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Kv Kv (Julia Lime)
16.04.2022, 17:16:24

Тут навіть думати довго не треба, книга такий позитив дарує, що навіть моментами забуваєть про події які нас оточують в останні два місяці... так можливо вона не підходить до наших реалій, але так хочеться іноді відімкнути свідомість і захоплено проживати чуже життя головних героїв...хоч не надовго....і ви даруєте таку можливість, і за цей позитив окрема вдячність та низький уклін таланту автора))))))))))

avatar
Ірина
14.04.2022, 00:32:47

Книга дуже подобається, така світла, легка в читанні, цікава і весела. Дарує посмішку і гарний настрій!!!

Альміра Рай
15.04.2022, 15:09:24

Ірина, Це головне!

avatar
Валя Головатюк
13.04.2022, 23:18:51

Дякую. Дуже захоплююча історія. Читається на одному подиху. Мирного неба над головою.

Альміра Рай
15.04.2022, 15:09:08

Валя Головатюк, І вам дякую)

avatar
Valentina Daleka
13.04.2022, 23:00:04

Слава Україні! Дякую,зараз,як ніколи потрібна книга,трохи відволікає,від реалії сьогодення.Ви пишете цікаві історії.Мирного нам неба.Перемога наша.

Альміра Рай
15.04.2022, 15:08:54

Valentina Daleka, Дякую) Мирного неба)

avatar
Марія Єремейчук
13.04.2022, 22:38:47

Книга дійсно відволікає, така весела. З нетерпінням чекаю кожне оновлення, кожну главу читаю з посмішкою. Не зупиняйся й надалі переводь свої книги Солов'їною. Твої книги дуже цікаві, кожна особлива. Дякую, що в такий нелегкий час даєш можливість відволіктися...Все буде УКРАЇНА!!!

Альміра Рай
15.04.2022, 15:08:36

Марія Єремейчук, Дякую) Наступною буде Не ангел)

avatar
Nadia Hrytsiuk
13.04.2022, 21:15:19

Завдяки Вашому роману я відволіклася від всього цього божевілля, подарувала купу позитивних емоцій, що зараз дуже важливо і взагалі змусила посміхнутися))
Дякую Вам величезне!!!

Альміра Рай
13.04.2022, 22:02:28

Nadia Hrytsiuk, Мені дуже важливо це чути, дякую)

avatar
Viktoriia G
13.04.2022, 20:54:39

Так, дякую, подобається книга

Альміра Рай
13.04.2022, 22:01:56

Viktoriia G, Приємно це чути)

avatar
LiubovV
13.04.2022, 20:47:41

Це дійсно вірно. Ваша історія кохання для мене як бальзам на душу, а ще ви так швидко оновлюєте, що жодна маленька деталь не забувається. Дякую вам. Натхнення безкінечного та разом до Перемоги. Слава Україні!

Альміра Рай
13.04.2022, 22:01:46

Любов Віщак Кропива, Героям слава! А нам всім здоров'я)

avatar
Irena Nigels
13.04.2022, 20:47:03

Дякую за те, що пишете! Творчість дуже відволікає від останніх подій, а безтурботність та веселий настрій якось передається від персонажа до людини та допомагає зібратися:)

Альміра Рай
13.04.2022, 22:01:12

Irena Nigels, Наш мозок, виявляється, може перемикатися. Від нас залежить, чим ми його годуємо!

avatar
Наталка Сеник
13.04.2022, 20:43:28

Обов'язково порину у вашу історію. Дякую, що пишете з гумором, бо дійсно весь негатив переходить в депресію і з цим важко.

Альміра Рай
13.04.2022, 21:59:48

Наталка Сеник, Я сама це зрозуміла тільки через місяць, коли почалися проблеми зі здоров'ям на фоні нервів. Тож, справді, треба шукати позитив.

Інші блоги
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Мій солоденький Лютер Верон
Вітаю, мої солоденькі! Мене давненько тут не було. Бо влаштувала собі невеличкий відпочинок. Але я повернулася, щоб натякнути. Завтра вийде одразу два розділи! Ну, це щоб ніхто не лякався раптового обсягу))) А
Знайомство з героями
Вітаю, мої чудові. Історія Лідії у тілі Розі набирає обертів і саме час познайомитись із головними героями. Це Лідія. Цинічна редакторка романтичного фентезі. Вона любить свою роботу, але не любить тексти, з якими
Любителі психологічних загадок, це питання для вас
✨ Як ви думаєте, що людина запам’ятовує краще: саму подію чи відчуття, які вона залишила після себе? Чи може бути так, що розум забуває, а тіло продовжує пам’ятати? Дуже цікаво почитати ваші думки, поки ви читаєте новий
Не ангел. Не демон. Каїр
Уявіть, що після катастрофи у вашій голові з’явився голос. Він не обіцяє порятунку. Не каже: “Ти впораєшся”. Не шкодує, коли боляче. Він просто рахує. Куди бігти. Кого бити першим. Яка рана смертельна. Коли
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше