Додано
02.04.22 13:44:55
Всі ми потребуємо безпеки
Сьогодні обстріляли моє місто, Кременчук. І та крихка рівновага, яку я так важко шукала, зруйнована в щент. Здається що я знову відкотилась до 24-го. Тому хочу перепросити в усіх читачів, що чекає продовження. Я не знаю, коли я викладу продовження. Це може відбутись і завтра і через кілька днів.
Але якщо хтось не бачив мого повідомлення - повторюю, я продовжую займатись волонтерською діяльністю і надаю консультації та посильну допомогу всім, хто бажає виїхати з країни з дітьми. Від мене ви можете отримати підтримку, допомогу в організації транспорту до Латвії, консультації щодо оформлення візи та грошової допомоги.
Вірю що ми переможемо. Але діти повинні жити в безпеці.
Україна понад усе!
Анна Пахомова
4467
відслідковують
Інші блоги
погана новина книга "Шахіст. Гра в три крока." що мала завершити трилогію затримується на невідомий час. пропала флешка з чорновиким.
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Цей марафон я вже проводила двічі, і щоразу він показував чудові результати. Тому вирішила зробити його регулярним — раз на один-два місяці. Його мета — взаємне читання, підтримка авторів та знайомство з новими книгами.
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
Ви коли-небудь замислювалися, як народжуються найемоційніші сцени? Для мене половина успіху книги — це правильно підібраний трек. Під потрібну музику картинка в голові стає чіткою, а текст пишеться сам, ніби я просто
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ з під Харкова. Бомблять не так інтенсивно, з мого боку в усілякому разу. I знаєте, тиша вже лякає. Коли обстрілюють , хоч знаєш чого чекати. А ця тиша , ця невідомість з глузду зводить. Дійшло до того , що засипаю вже під рок в навушниках. Проте все в нас буде добре, все буде Україна)))
Лео Нур, Ми переможемо! Вірю що нашого гніву вистачить на кожного фашиста.
Привіт. Я теж Кременчука. Тримаймося, все буде Україна !!!
Анна Пахомова, Дякую. Так все гаразд, ми на іншому березі)
Співчуваю, тримайся! Я знаю ти сильна і впевнена, що віднайдеш у собі силу та бажання писати далі. Бережи себе!
Кристина Асецька, Дякую) так, авжеж, звістка що з близькими і знайомими все гаразд заспокоює
Тримайтеся, Анно! Опановуйте себе! Важко й далі буде морально ще важче. Все буде Україна!
Аделіна Янг, Дякую)
Тримайся, бери себе у руки, складно, але потрібно!
Віримо, що перемога не за горами)
Стефанія Лін, Дякую, люба)) я впораюсь і Україна впорається)
Тримайтеся
Olga Nakhod, Дякую) навзаєм)
Тримайтеся!❤❤❤
Lyudmyla Kovdrysh, Дякую))
Україна обов'язково переможе! Але ще довго будемо оплакувати загиблих та відбудовувати зруйновану та спаплюжену орками країну... Пані авторко! Бажаю Вам пережити страшну війну та знову повернутися до творчості!
Prokipets Tetiana, Дякую)) тримаймось))
Тримаймося моя люба і бережи себе та рідних.Обіймаю.
Оксана Жезло Штих, Дякую)) обіймаю)) бережіть себе))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати