Додано
08.03.22 12:27:26
Моїм читачам!
Мої любі,
Зараз нелегкий час для нас усіх! Але ніколи не потрібно опускати руки. Адже за темною ніччю завжди наступає день. Нам потрібно зараз бути сильними і триматися!
Я вас вітаю зі святом 8 березня і бажаю всім вам залишатися справжніми берегинями своїх родин. Бути сильними, незламними і водночас добрими і ніжними для тих, хто зараз потребує нашої підтримки. Мирного неба усім нам!
Я вирішила, що знову розпочну викладку книг тут саме в цей час. Нам дуже потрібні зараз і хороші емоції. Відволіктися на щось нейтральне.
Книга, яку я зараз буду викладати, буде безкоштовною. Всіх запрошую і сподіваюся, що хоч трохи зможу вас розважити. Це історія про дівчину, в якої теж все життя в одну мить зруйнувалося і змінилося. Вона змушена була тікати з рідної домівки на чужину. Але на її шляху будуть не лише перешкоди, але й перемоги і здобутки. Адже головне - ніколи не здаватися! Бути сильними! І тоді все обов'язково зміниться на краще!
Марина Сніжна
8307
відслідковують
Інші блоги
✨Доброї ночі, творча спільното!✨ Нові глави вже на сайті! Але день для нашого картографа не був надто легшим за ніч на дивовижній Вежі Морського Світла в Ард-Лірі. Крутити увесь час динамо — не дуже
Я почала писати цю книгу лише місяць тому. Тому матеріал поки що сирий, місцями нерівний і, можливо, не завжди складений так, як хотілося б. Чесно кажучи, я й сама не все перечитувала. Деякі моменти навіть зараз даються
Хто чекав новинку про Назаренка та Вікторію? Вітаю! А хто не чекав — вам сюрприз! Зустрічайте: нова захоплююча історія в жанрі жіночий роман-трилер. Вас чекають протистояння характерів сильних героїв, пригоди, складні
Прокидаюся в підземеллі! Голова болить, кінцівки не слухаються. Намагаюся підняти руку, щоби протерти очі. Й із жахом дивлюся на зелену пазуристу лапу. Я обернулася?? Озираюся навколо. Голова болить, звуки якісь дивні, і
Ця обкладинка для мене — не просто картинка. Будинок на ній — це мій справжній дім. Саме тут я разом із дітьми прожила сім місяців окупації. А гора на задньому плані — особливе для мене місце. Коли зник зв'язок

5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМарино, навзаєм вітаю Вас) чудова новина - такий Ваш подарунок!
Ольга, дякую)) Приємного читання))
З святом і миру всім
Олександра Міровська, ❤
Всіх зі святом, автору дякую за творчість, наразі людям необхідно відволікатись від смутку. Успіху, всім мирного неба.
Олександра, і я вам дякую))
Дякую, Вас теж із святом весни, 8 березня. Мирного неба нам
Iryna, дякую))
Дякую, вітаю Вас також із 8 Березням, мирного неба, терпіння, наснаги, здоров'я.
Джулія, дуже дякую)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати