Додано
27.02.22 22:27:09
Читачі Тараса Мельника!!! Новини!
Шановні читачі! Талановитий автор і наш захисник Тарас Мельник передає вітання! Я абсолютно солідарна з його позицією.
Посилання на сторінку Тараса
❤❤❤
Слава Україні!
Міла Федорук
520
відслідковують
Інші блоги
Привіт! Сама ще не вірю, але вчора в другій половині дня розпочалася передплата на мою новинку) Хвилююся страшно, але варто рухатися вперед. Запрошую усіх, хто ще не читає цю історію, бо буде справді цікаво і, сподіваюся,
В моїх Зодіаках розміщений промокод на книгу Ветеринарка для дракона чарівної Неба Крайчик. Хто перший? Отримайте безкоштовний доступ до неймовірно вайбового фентезі! Хочу сказати, що я обожнюю козу Магду, яка веселить
Пишу кінцівку Це я. Впусти мене. Вже за традицією ділюся цікавою деталлю. Ви знали, що наручний годинник — це справжній аналоговий компас? Додаю інструкцію: Тримайте годинник горизонтально, паралельно
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Для всіх, хто цікавиться міфологією взагалі або використовує її у своїй творчості, я хотів би зазначити дещо важливе. Оскільки нещодавно зіткнувся з певним, на мій погляд, нерозумінням. Ймовірно, багато хто чув термін "Пантеон"

9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСлава Україні! Героям слава! Божого благословення нашим захисникам і нашій Україні))))
Героям Слава! Бажаю якнайшвидшого повернення з перемогою! Нехай Бог оберігає.
Кристина Асецька, ❤❤
Пану Тарасу побажання творчого натхнення і гарного прицільного вогню! Україна переможе! Яжевчителька каже мо$калям nevseremos&iditysraky!
Prokipets Tetiana, ❤❤
Бажаю Тарасу якнайшвидше повернутися додому з перемогою!
Мар, ❤❤
Видно, що зайнятий корисною справою. Героям слава!
Рома Аріведерчі, ❤❤
Дякую! Мирного нам всім неба!
Наталия Золотоверхая, ❤❤
Героям Слава!
Каміла Дані, ❤❤
В мене немає слів, хоча тут потрібно говорити і говорити голосно...Інтуїтивно я відчувала через його твори, що це молода людина з впевненою і правильною позицією, що він пише щиро і правдиво. Я пишаюся ним. Хай все лихе омине його та всіх тих, хто стоїть на захисту України.
Nina Tololo, ❤❤❤
Кому про це знати, як не йому...
Наталія Ковган, ❤❤❤
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати