Додано
25.02.22 15:02:07
Важливо!
Слава Україні!
Шановні читачі, насамперед бажаю вам мирного неба над головою! Бути сильними та згуртованими!
Хоч я і далеко від України, але я з вами! Всі ураїнці, по цілому світу з вами. Разом ми переможемо.
Мої діти теж там, рідні та моя земля!
Насправді я вже другу добу, хоч і не чую того, що чуєте і бачете ви намагаюся допомогти так, як можу.
Писати не можу... адже всі думки в Україні.
Прошу розуміння. Оновлення "Моя власість" буде з понеділка, а Залиште це профі поки оновлення не буде. Не до жартів нам тепер!
Завжди ваша Каміла! Обіймаю всіх міцно! Слава Україні!
Каміла Дані
3400
відслідковують
Інші блоги
Привіт ❤️ Я тут перечитувала текст, який готую до публікації, і зупинилася на одному уривку. У світлі останніх подій він раптом став для мене кумедним — попри всю серйозність ситуації, як у книзі, так і в реальному
Сьогодні для мене важливий день - я почала публікацію нової книги. Що ж вас чекає? Основні тропи: мафія, вимушений шлюб, від ворогів до коханців, сімейні таємниці, кримінальні розбірки, таємниці минулого, протистояння
Нарешті за повороту з'являється знайома машина. Вона повільно під'їжджає і зупиняється прямо біля моїх ніг. З нетерпінням сідаю всередину і голосно гепаю дверцятами. - Восьма минула п'ятнадцять хвилин назад, - роздратовано
Шановні читачі, сьогодні на книгу "Землянка по знижці" відкривається передплата. Я вдячна всім, хто залишається зі мною та героями, і бажаю приємного читання!!! https://booknet.ua/reader/zemlyanka-po-znizhc-b451809?c=5009817 Хейлі і подумати
Під час створення нового світу перед автором постає надзвичайно складне завдання — побудувати його так, щоб читач міг пройтися вуличками Таміеля, побачити всю його красу, відчути смак булочки з квітковим джемом чи побігати
12 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти♥︎♥︎♥︎
Олена Булавінець, ❤❤❤
Дякую за підтримку)) Віримо в найкраще!
Кейтрін Шкроб, Все буде Україна!
Героям слава!
Гароям Слава!
Героям слава !
Лариса Гаврилюк, Все буде добре!
Героям Слава!!!!
Ми повинні бути мужніми, адже наші воїни захищають нас від навали ворогів!!! Ми віримо у ЗСУ та молимося за мир!!!
Дякую Каміло ♥️♥️♥️
Ірина Кузьменко, Звісно! Ми сильна нація, треба згуртовуватися!
Героям слава! Хай Господь Бог допомагає нам. Тримаймося і все буде гаразд.
Марина, Все буде добре!
Бажаю якнайскоріше зустріти дітей у безпеці.
Все буде добре. Слава Україні!
Рома Аріведерчі, Героям Слава!
тримаймося, все буде Україна, тепер, у таку важку мить дійсно не до жартів, хоча особисто я вирішила заглянути на букнет щоб заспокоїти думки та нерви
Ирина Прищ, Розумію, але я не можу зібратися з думками, я за тисячу кілометрів, але я в Україні серцем і душею! Це моя земля, там мої рідні та діти! Слава Україні!
Героям слава!
Слава нашій величній нескорений нації! Смерть ворогам, які крокують нашою землею!!!
Обіймаю!!!
Бог нас береже!!!
Alesia, Слава Україні! Все буде добре!
Героям Слава!
Розумію!. Ми сильні ! Ми усе подолаємо!
Ми Україна!
Незнайомка з країни мрій, Все буде добре!
Віримо в наші сили! Все буде добре
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати