Знижка на детектив та ідеї

Ну, по-перше. Хто хотів детектив почитати на вихідних? Купуйте у п'ятницю "Без втрат не вийти" зі знижкою аж у 25%! Та буде, чим зайнятися :)

По-друге, питання до читачів. Я у багатьох своїх книгах намагаюся дати не лише цікавий сюжет (обов'язково із детективною складовою, чому так - писав у найпершому дописі у цьому блозі) та цікавих героїв. Але й змусити читача замислитися над чимось. У "Тих, що не бачили неба" - над тим, що "червоні" та "зелені" вдеї - насправді, багато у чому брати-близнюки, та до яких неприємних наслідків для людства призведе розвиток за цими ідеями. Аж до повної втрати особистої свободи. До речі, якщо зміните мову на російську (а я пишу двома мовами), то там є книга теж у жанрі фантастичного детективу, присвячена цьому ж, "Чудак из Города Луны" (до чого відсилає назва, можете здогадатися самі). У книзі "Свіжа кров" - це ідея особистої свободи та права ухвалювати рішення щодо власного життя. У "Інтроверті" та "Коли літають орли" - є роздуми щодо неприпустимості розуміння рівності, як зрівнялівки, та лицемірства держави у цих та деяких інших питаннях. Не кажучи вже про ідейний відтинок детективного сюжету "Західноафриканської партії". Трохи навіть у оповіданні "Без гальм" є...  Ну, й не буду усе перераховувати :) Можливо, самі знайдете й у інших книгах. :)

А для вас, читачі, це важливо? Бо коли коментарі читаю, то практично  хіба що під "Тими, що не бачили неба", обговорюються такі питання (іноді). А так... Невже нікому не цікаво замислитися над чимось, поза самим сюжетом?

Чи, можливо, це нікому й непотрібно?

До речі, у згаданому детективі "Без втрат не вийти" - такі ідеї теж є. Окрім, власне, детективного сюжету та історії героїв. Читайте :)

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Я вважаю.,що це дуже важливо не просто читати книжку , а й завжди аналізувати, про щось задумуватися , мислити , бо кожна подія , чи книга має залишати після себе , якесь враження, чи думку , тільки тоді вона цінна.
Дякую вам за такий пост

Незнайомка з країни мрій, Ну тоді читайте :)
А взагалі, якось з коментів під книгами у більшості випадків не дуже вбачається цікавість до цього.

Інші блоги
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Не дочекається!
– Контракт укладено. І ти станеш «симбіонтом» Нордана лар Са-Ірда. – Ким стану?! – придушено запитала я, не розуміючи, що він має на увазі. – Так твій статус зазначений в укладеному нами контракті. Стандартному,
Ой на Івана...
Всім привіт! Фрагмент 5 розділу книги Бійся темної води : Коли пристрасть нарешті вгамувалася, прийшов час тихої ніжності. Лілея сиділа на траві, опустивши голову, а Остап, обережно взявши гребінець, почав
Не ангел. Не демон. Каїр
Уявіть, що після катастрофи у вашій голові з’явився голос. Він не обіцяє порятунку. Не каже: “Ти впораєшся”. Не шкодує, коли боляче. Він просто рахує. Куди бігти. Кого бити першим. Яка рана смертельна. Коли
Крила рудого Янгола — сьогодні із знижкою!
Вітаю! Запрошую до знижки на історію кохання Андрія та Анастасії-Валерії! ✨✨✨ Черговий викидень. Зрада чоловіка, його погрози викинути Анастасію зі свого життя, та позбавити роботи... Ці події вибили жінку
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше