Жанровий експеримент. Як живеться крабам
Відпустка, нарешті відпустка! Як же він скучив за морем, його бурхливими хвилями та солонуватим присмаком!
Так, хтось, звісно ж скаже, що біля палацу Еріка воно таке ж саме, але ні – там море має зовсім інший запах, колір та смак. Не вистачає того відчуття бурхливої та вільної стихії, як у тритонових нетрях.
Себастіан швидко перебирав своїми крихітними ніжками по камінню, виглядаючи Флаундера у воді.
- Не забудь привести мені трохи коралів! – махаючи йому рукою, нагадала Аріель.
Краб закотив очі та побіг швидше, доки ця нестерпна людська істота не згадала ще про щось. За останні дні було стільки доручень, що всі й не згадати – вона то казала зробити одне, то скасовувала свої ж вказівки та вигадувала інше. А все ж почалося з того часу, як вони одружилися з тим людським хлопчиськом!
Та ні, насправді Ерік подобався Себастіану – серйозний парубок, вартий і його маленької лускатої (ну добре, добре, тепер вже не лускатої) дівчинки й трону своєї країни. Може б, якби пристав на пропозицію тестя, то й трону морського царства був би достойний, але ніхто в нашому світі не ідеальний. Побувавши й на суходолі, й у морі, він міг про це судити як справжнісінький експерт.
Насправді життя на суходолі виявилося не настільки жахливим, як вважав краб – тут теж було на що подивитися, та й пересуватися можна було значно швидше. Шкода, що лише своїми куценькими ніжками, або хапаючись за щось клешнями. Приємним відкриттям стало те, як звучала музика без опору води – вона лунала дзвінкіше й тонше, а які відтінки мала – не передати. До речі, страви теж були доволі цікавими, щоправда, мали значно жорсткішу структуру й доводилося частенько подрібнювати зелень клешнями. Особливо йому смакувало листя вишні, яке час від часу приносив кухар Луї. З французом вони швидко подружилися, варто було тільки вусаню відкласти тесаки в сторону та повернути собі зуби. З часом навіть знайшли спільну мову, коли Аріель почала вигадувати нові гастрономічні експерименти – обох від них тіпало. Краб був впевнений, що то в ній грає людська натура, Луї – що річ у тому, що принцеса стала схожа на морського коника. Особисто я не бачу у цьому зв’язку – спілкувався з тими кониками – дивні створіння, але в принципі нормальні хлопці. Ну, хіба що інколи вони дівки, але то таке.
Хм, а, може, й дійсно Луї має рацію? Коники стають найдивнішими, саме коли вагітніють…
Ой, чув я про те, як в них процес запліднення й народження відбувається – жах якийсь і суцільні збочення. Жодна пристойна мешканка морського царства б собі такого не дозволила! Ні щоб як нормальні русалки відкладати ікру, так вони народжують, немов якісь акули чи дельфіни! Бачили взагалі таке? Який сенс? Дітей буде одне-два, ну, максимум, п’ять, а проблем купа – і пуповину перерви, і прослідкуй, щоб вийшов нормально, та ще й плавати (ну, тобто ходити) у цей час незручно! А крові, крові-то скільки?! Ні, треба буде якось з ними поговорити, хай не видумують – відкладають ікру й займаються своїми справами. Діток штук сто народять, а далі й про наступних можна буде подумати. Тут, наче, хижаків не так вже й багато, половина точно має вижити.
З цими думками Себастіан нарешті дістався останнього каменю й пірнув у воду.
-Привіт, друже! Я вже вирішив, що ти передумав. Чого так довго? – засміявся смугастик. З їхньої останньої зустрічі витягнувся та навіть трохи змінив форму морди. Пошкоджені плавці говорили про те, що встиг навіть взяти участь у кількох змаганнях за прихильність чарівної рибки, але, схоже, не надто вдало.
- Шліфував панцер перед зустріччю з тобою, - пробурчав краб, підгрібаючи до друга.
- Ой, та не треба було, - засміявся Флаундер. – Ай, - сіпнувся, коли друг вхопився за його хвіст. – Ну що, швидше до палацу? Тритон вже чекає на тебе.
Себастіан уявив, як пропливає у тронному залі свого короля, який допит йому влаштовують та скільки роботи неодмінно звалять, і стало сумно. Його замісник, шановний вугор пан Вільгельм був вельмишановною особою серед морської аристократії, але тримати контроль у плавниках так і не навчився – занадто м’який і геть не вмів передбачувати настрій Тритона. Може це й прийде з досвідом, але в тому то й була проблема – заміснику скоро час збиратися на пенсію, а він навіть не міг підготувати собі наступника. І кому доведеться цим займатися? Пра-а-а-авильно йому.
Ех, а якби ж то тоді Аріель послухала його та тоді не пристала на пропозицію цієї відьми Урсули (ох і кепський же був характер у цієї фурії!), то було б все нормально. Зараз би готував звітний концерт з доньками повелителя, перебирав папірці та спокійнісінько б обговорював з Тритоном міграцію черепах через їхні землі… Хоча, тоді б його маленька руда вередулька ніколи б не була такою щасливою, чи не так?...
Себастіан важко зітхнув і…ну, напевно, кивнув би, якби в нього була шия, але шиї в нього не було, то ж просто погодився:
- Так, смугастику, до палацу – в мене там ще купа роботи. Треба встигнути, поки відпустка не скінчилася.
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСуцільна милота. Не люблю фанфіки,але стилізовано дуже вдало, одразу згадується першоджерело )
Рома Аріведерчі, Дякую)))
Круто вийшло! Треба ще одну історію Русалонька зняти. Надсилай сюжет в Дісней)
Натіко Маер (NAtiKO), Саме так. Дякую)))❤❤❤
Вийшло супер! Підняли настрій)
Яна Коловрат, Дякую))) рада, що змогла порадувати в цей чудовий зимний день)
Цікаво вийшло, особлмво про коників. Дякую за підняття настрою!
Ольга Іваненко (Ольга Джонс), Будь ласка) Рада, що сподобалося)
Класно)) я навіть мультик згадала)) і найголовніше з"явилося бажання його подивитися))) Ти молодець)
Каміла Дані, Дякую)) Вперше писала фанфік, але чомусь навіть інших героїв не розглядала)))
Приємного перегляду) Обожнюю Русалоньку)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати