Додано
18.11.21 12:20:36
Дуже круте фентезі)))
Всім привіт)))
Я не раз згадувала про те, що на Букнеті в мене є два улюблених автори - Ксана Рейлі та Аврора Лимонова))) І сьогодні я вам розповім про свої враження від крутецької книги Аврори - "Академія Міста Химер". Ця історія мені настільки сподобалася, що я не витримала і прочитала продовження російською мовою) Тому завчасно вибачте, якщо назви будуть не дуже добре перекладені, бо я звикла до тих)
Такс, перше, що мене вразило - це саме описання світу. Коли я читала описи Чарогір'я і самого Квіточа, то прямо занурювалася в цю атмосферу. Хоча найбільше мені сподобалося саме Академія Тайголос. Я би в такій повчилася)))
З персонажами так цікава історія. Головна героїня мене дратувала, хоча під кінець я звикла до неї, коли вона змінилась (почитайте через що, там справді цікаво). А от Ельдар Яхонт Червоний просто полонив серденько моє. Заверніть мені його, будь ласка)))
Як і Маскарон (я його весь час називала Маскарпоне), який ну такий класний. Моя думка - в Аврори антагоністи вийшли кращі)))
Взагалі "Академія Міста Химер" це поєднання цікавого та динамічного сюжету, добре прописаних персонажів та неочікуваних поворотів)
І якщо ви хочете поринути у світ, сповнений магією, то Ласкаво Просимо до Квіточу)))
Всіх люблю та обнімаю =*
Ана-Марія Еріш
2435
відслідковують
Інші блоги
Шановні колеги по перу! Запрошую взяти участь у безстроковому марафоні. Що означає безстроковий? Читайте далі, зрозумієте. На марафон приймаються закінчені твори. НЕ має значення: - платні, чи ні (але враховуємо,
Так, так, так… Чому це Адам на побаченні з Марійкою? І яким це чином він домігся цього? Цікаво, цікаво! А якщо у вас виникає невгамовне бажання це перевірити, заходьте та читайте продовження книги тут. Вигляд
Хочу зробити коханій сюрприз і не попереджаю про своє дострокове повернення. А далі все відбувається як у класичних любовних романах…
Заходжу в нашу спальню і перше, що бачу, — чоловіка, який ритмічно рухається
Привіт, мої любі читачі! Принесла вам вайб наступних оновлень. Готуємося до того, що буде трошки напруги, але дехто зрозуміє, що ладен на все, аби бачити в очах Вероніки щастя, а не сльози… А це Вероніка, якби пішла до
Всім привіт! Фрагмент 5 розділу книги Бійся темної води : Коли пристрасть нарешті вгамувалася, прийшов час тихої ніжності. Лілея сиділа на траві, опустивши голову, а Остап, обережно взявши гребінець, почав

2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую за рекомендацію) вже давно хочу прочитати цю книгу але часу не вистачає, тепер ще більше хочу її прочитати)))
Ксеня Шевченко, Книга дуже цікава, тому сподіваюся, що вам сподобається)
Дуже дякую за такий теплий відгук)
Аврора Лимонова, Та немає за що, книга то справді крута)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати