Додано
31.10.21 20:29:34
"Прірва між нами" - візуалізація персонажів)))
Доброго вечора!!!
Шалено рада, що маю своїх натхненників, які не дають просто сумувати. Дякуючи за активність неперевершеній Ольгі, сьогодні трошки попрацювала над візуалізацією героїв книги Прірва між нами.
Візуалізація ТУТ
Зустрінемося на сторінках моїх романів.
Гарного вечора!!!
Олександра Спаська
789
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Вадим Сухобрус прокоментував попередній запис "Цікаво, щоб він відповів..."
І ось що він відповів:
Дорогий Авторе, Дякую за твій другий лист. Він звучить як продовження щирої розмови, де вже менше страху й
Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги)
До речі, вона
✨Чи є тут ті, хто зараз знаходиться в еміграції? Я маю для вас кілька питань: -Чого тобі найбільше не вистачає з дому?
-Чи змінило життя за кордоном твоє уявлення про себе?
-Який момент еміграції став переломним?
-Що допомагає
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОлександро, вбили наповал)) Горін перевершив мої очікування - красунчик))) з Осиним я вже десь бачилась) мабуть, то вже була візуалізація?) Костя гарно вимальовується в образі підступногозрадника) а секретарка зловісніша, ніж мені уявлялась) Катя схожа на дівчину з обкладинки, тому теж записую до "знайомих"))) дякую Вам щиро за Вашу працю, за витрачені час та зусилля - вони варті того)))) завтра послухаю зі звуком, бо дивитись довелося під ковдрою, як у дитинстві - чоловік під боком бурчить))) добраніч)))
Ольга, Бурчун під боком - то напевно загально прийняте правило для всіх читачок букнету))))) Мій - такий самий... Ох, чоловіки... Ну не розуміють, коли душа метеликом пурхає і хочеться читати більше, не в змозі відірватися від історії.
Катя красунечка, як і Горін)) а Костя ... ну Воронов))) теж красунчик) дякую за візуал)
Каміла Дані, Дякую і Вам)))) Так складно знайти візуал, який би підходив енергетиці свого героя....та я - старалась. ))) Щиро рада, що Вам сподобалося)))
Дякую) Вже в бібліотеці
Олександра Спаська, Дякую!)
Ой, яка знайома пісня)))
Інна Камікадз, Наскільки пам'ятаю, - з Євробачення))) мені дуже подобається)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати