Фінал "Приворотів" вже...

Привіт, мої терплячі та найкращі читачі! Я до вас з радісною і довгоочікуваною новиною: фінал "Приворотів" вийде на Букнет вже завтра! І б'юсь об заклад: такого вибору Тіни ви точно не очікували. Всім моїм читачам величезне спасибі за ваше терпіння. Ви найкращі!

Прошу вибачення за затримку з написанням. Історія заснована на особистому досвіді (хоч і написана у жанрі фентезі). А тому сподіваюсь на ваше розуміння, адже надто важко вивертати власне серце прилюдно. Сподіваюсь, що вам книга сподобалась. І натякну - це ще не все... 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ірина Колесник
26.10.2021, 21:45:36

Оу!!! Нарешті!!!!!!!!!! До вас все ж долинули мої нетерплячі вібрації ))))))) Дякую! Наперед вже відчуваю, що кінцівка буде вражаюча, як і сам твір )))

Марта Кейс
26.10.2021, 22:08:21

Ірина Колесник, Дякую! Так, справді вплинули вібрації чудових читачів)) Сподіваюсь, що Вам сподобається)

avatar
Рома Аріведерчі
26.10.2021, 21:01:31

Вітаю! Дуже цікаво :)

Марта Кейс
26.10.2021, 21:08:32

Рома Аріведерчі, Щиро дякую)))

Вітаю із завершенням книги та бажаю натхнення на нові твори ❤️

Марта Кейс
26.10.2021, 21:08:16

Оксана Мрійченко, Дякую за теплі слова! Взаємно))

Інші блоги
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Найчесніший опис моєї книги!
ККартинка клікабельна!
Підтекст доброго людського призначення
...Квітучий ранок… Він у псилогічному зв'язку із усим, що прожито… Із молодістю, втраченою назавжди… Наче підтекст доброго людського призначення. Підтекст концептуальний, необмежений ніякими «дільницями»
Новий розділ!
ШОСТИЙ розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше