Флешмоб "Знайомство" та червона машина.))

Вітаю всіх авторів та читачів!

Я довго міркувала, уривок з якого твору обрати для флешмобу, запропонованому Мар'яною Долею. Мої герої знайомились по-різному й у найрізноманітніших місцях: у барі та в нічному клубі, в книгарні та у відділку поліції, дехто навіть у калюжі вперше зустрівся. Але, напевно, найбільше кохання зароджується після такого знайомства, як у героїв оповідання "Ідеальна пара"

****

Протистояння з Косинським у Сашуні розпочалося ще з дитячого садочка. Саме з того дня, коли мама вперше привела трирічну донечку в молодшу групу. Дівчинці дуже сподобалося в цьому місці, тому що тут були дітки, дитячий майданчик з гіркою, гойдалкою, пісочницею та каруселькою, а ще багато-багато різних іграшок, більше ніж вона мала вдома.

Саша вподобала яскраво-червону машинку, гралася нею, катаючи по підлозі в колі інших дітлахів, що так само завзято бавилися. Від цього захопливого заняття її відволікла вихователька, коли покликала:

– Сашо, допоможи, будь ласка, скласти іграшки до кошика.

Дівчинка мовчки підвелася і попрямувала до високої та вродливої, схожої на казкову принцесу, жінки, що чекала біля вікна, де безладно були розкидані м’ячі, ляльки, ведмедики та машинки. Та вона не дісталась мети, а застигла на півдорозі, коли побачила біля виховательки білявого хлопчика з відстовбурченими вухами, що допомагав збирати іграшки.

– Дякую, Сашо, ти справжній помічник!

Похвала, яка дісталась хлопцеві, подіяла на дівча несподівано: вона стисла міцніше червону машину, рішуче підійшла до капловухого та з усієї сили вдарила того іграшкою по лобі.

– Ти не Саса! – крикнула зі сльозами. – Це я – Саса! – і розридалася вголос.

Поряд з нею, схопившись за гулю, ревів її майбутній недруг Сашко Косинський.

А перелякана вихователька спочатку заспокоювала помічника, приклавши тому холод до лоба, а потім намагалася пояснити новенькій Саші Яковенко, що її ім’я дуже поширене, що так називають не лише дівчаток, а ще й хлопчиків. На це пояснення дитина розревілася ще сильніше.

Відтоді, спочатку в садочку, а потім і для всіх оточуючих, Косинський став Сашком, а Яковенко – Сашунею, щоб не плутатися.

Дізнатися, у що вилилося протистояння героїв, можна тут.

Бажаю приємного читання та гарних вражень!

Щиро ваша

Ана Пест.

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ольга Іваненко
01.10.2021, 10:22:18

Яка чудова червона машина!

Показати 4 відповіді
Ольга Іваненко
02.10.2021, 22:08:24

Ана Пест, Дякую!

avatar
Рома Аріведерчі
01.10.2021, 14:18:27

Дякую за таку милоту. Мені це нагадало дитсадок і мою власну історію. Правда конфлікт виник через зеленого надувного крокодила, а не через ім'я. Тому було не боляче, але все одно образливо )
І ми ще потім у школі разом вчилися.
Досі приятелюємо.

Ана Пест
02.10.2021, 12:47:05

Рома Аріведерчі, Це чудово, коли дитячі конфлікти переростають у приятельські відносини!))))

avatar
Мар'яна Доля
01.10.2021, 08:08:28

О, пам'ятаю це чудове оповідання))

Показати 2 відповіді
Мар'яна Доля
01.10.2021, 23:17:04

Ана Пест, Мені також вона дуже сподобалась!

Яка неймовірна і мила історія знайомства) І яка вона мені близька) Й зараз на роботі, коли гукають Сашу, разом з трьома хлопцями одночасно відгукуюсь і я) Так, вже біжу читати книгу)

Показати 2 відповіді

Ана Пест, Впевнена у цьому))))

avatar
Ліна Алекс
01.10.2021, 09:29:24

Яка милота)) Зворушливе та емоційне знайомство.

Ана Пест
01.10.2021, 14:02:48

Ліна Алекс, Дякую! А продовжувалося воно не менш емоційно.)))

Дуже мило. Зацiкавили уривком. Iду читати.

Ана Пест
01.10.2021, 14:01:06

Iрина Мащенко (Iryna), Дякую! Рада,що вдалось зацікавити.)))

Інші блоги
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Нова книга! ❤️
Вітання всім! Опублікувала нову книгу "Ті, ким ми є" !!!✨ Це невелика квір-історія про пошук себе, прийняття та сміливість бути тим, ким ти є насправді. Про страх відрізнятися від інших. Про чужі очікування, які
Лиходійки в ударі⚠️смачно.Гаряче.Незаконно❗18+
​⚡️ Потраплянки-киянки 35+ (без рожевих шмарклів) ✨ Система-троль ✨Секс-квести на виживання: Володарка. Німфоманка. Мазохістка ✨Ламання залізної чоловічої дисципліни ❤️ Гарячий дарк-романс & Гумор ​Оновлення
Інструкція з виживання в Літнє сонцестояння ✨
Інструкція з виживання в Літнє сонцестояння ✨ Дехто пише, що я вигорів і мені терміново потрібен відпочинок. Офлайн, тиша, жодних текстів. Вони помиляються... ≧◠ᴥ◠≦ Для мене найкращий релакс — це
А от не треба з відрядження повертатися раніше!
Хочу зробити коханій сюрприз і не попереджаю про своє дострокове повернення. А далі все відбувається як у класичних любовних романах… Заходжу в нашу спальню і перше, що бачу, — чоловіка, який ритмічно рухається
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше