Додано
29.09.21 11:08:42
То була чи не була Охрімівка?
дня доброго, шановні читачі! У наступному розділі на сторінках "Соло...", нарешті, з’явиться Ніна. Цікаво, що вона скаже про Охрімівку? Читайте вже завтра!
Оксана Калина
85
відслідковують
Інші блоги
Привітик мої хороші! Прокинулась з гарним настроєм і вирішила підняти його ще й вам . Багато писати не буду , просто хочу вчергове
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНу й інтрига!!! Чи ж була?!?!?!!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати