Додано
27.09.21 11:43:22
Мертвий???
Вітаю, дорогі читачі. Уже завтра - новий розділ "Соло...", у якому ви дізнаєтеся...
Ну завта й дізнаєтеся, що требе дізнатися (вибачайте за каламбур))). До зустрічі на сторінках повісті і гарного дня!
Оксана Калина
85
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЕееех, завтра...
Олена Когут, Трішки, трішки почекати))) Радіти в очікуванні, а не сумувати в ньому ж)))) Ну, так кажуть просунуті коучі)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати