Смачний флешмоб #історія рецепту.

Вітаю всіх авторів та читачів!

Дякую за цікавий смачний флешмоб Марі Керімей. Я все ж вирішила долучитися, бо маю в запасі кілька цікавих кулінарних історій.)))

Наша з чоловіком історія розпочалася в книгарні, а от історія кохання традиційно - через шлунок.))) Ще на початку нашого знайомства я, коли запрошувала його до себе, намагалася приготувати щось видатне та смачнюче,щоб вразити наповал. І він вражався, нахвалював, проте того ефекту, на який я сподвалася все ж не було.

А одного разу я вирішила не паритися, вигадуючи щось особливе, а просто насмажила пиріжків з картоплею. І начинку зробила так, чк сама люблю, з смаженою цибулькою.)))) Ця страва справила вибуховий ефект!!!!

-Ти чому раніше такого не готувала!? - здивовано запитав.

А з того часу пиріжки з картоплею в нас коронна страва до першого, до другого, замість хліба, замість перекуса.)))

Ще забула згадати про те,  що поклала тоді пакунок з пиріжками йому з собою. (а мешкав він тоді з батьками.)  Мама спробувала й видала:

- Тепер зрозуміло, чим вона тебе взяла! Пиріжками!!!

Отака в нас пиріжкова історія кохання!)))) Я інколи у нього запитую, чи бува він не любить мої пиріжки більше за мене. Віджартовується піснею: "Беріть собідівчину, віддайте пироги!"

А ще одна історія кохання, в якій також були смачні моменти сталася з героями мого оповідання "Сто і одне неЩастя".

"На ранок мене збудив дзвінок у двері.

За дверима знову був шалено вродливий та щиро усміхнений вчорашній реп’ях.

– Я скучив за тобою. І нічого не можу з цим зробити. – він, як і вчора, обережно посунув мене та увійшов в квартиру. – Тому приніс торт.

– І тобі доброго ранку! – невдоволено пробуркотіла. – Я не їм солодке! Торти в тому числі.

– Цей – будеш. – упевнено відповів, роззуваючись та знімаючи верхній одяг.

Сьогодні він був у джинсах та білій толстовці. У цьому одязі хлопець виглядав більш привабливим і міцним. І все ж досить юним, щоб остаточно не втратити голову. Та все одно я мимоволі замилувалася.

– Ти сама зробиш каву чи довіриш це мені? – спитав, хазяйнуючи на кухні.

– Краще ти! – я подумала про небезпечні наслідки моєї діяльності, які можуть посилитися від несподіваного хвилюючого тремтіння, що я відчула поряд з цим чоловіком. – Я тобі стовідсотково довіряю!

Тихесенько вмостилась за столом і спостерігала, як парубок почав діставати з пакету крім величезного шматка торта у пластиковому контейнері ще й продукти: яйця, шинку, сир, овочі, цукор, каву.

– У тебе в холодильнику жити можна: стільки там вільного місця. – відповів на мій здивований погляд. –  Я взагалі не розумію, навіщо він працює?

Не чекаючи відповіді, він заходився поратися біля плити.

На сніданок у нас був омлет з овочами, шинкою та сиром. Я вже забула, коли зранку так смачно їла, напевне ще в дитинстві. Ледь втрималася, щоб не облизати тарілку. Та переді мною вже був спокусливий шматочок торта й ароматна чашечка кави, зварена за якимось неймовірно секретним рецептом."

Я насолоджувалася солодким блаженством, чого не дозволяла собі робити вже багато років. Спокусив все ж таки!

Сподіваюся, що вам було сесело і смачно!))))

Щиро ваша

Ана Пест.

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Аріка Сант
25.09.2021, 23:21:37

Зворушлива історія пиріжків! Як добре, що те, що любите ви, оцінили та полюбили близькі люди)
А уривок класний! Всім би такого чоловіка,що нагодує)

avatar
Рома Аріведерчі
25.09.2021, 17:51:03

Справді було весело й смачно, Анно.
Пиріжкова історія зачарувала.

Показати 4 відповіді
Рома Аріведерчі
25.09.2021, 20:03:04

Ана Пест, Мої батьків не навчили готувати. Мати - єдина дитина, батько - сирота, вчити було нікому. Пельмені для них колосилися в магазинах, а пиріжки виникали через якесь вигадливе колдунство прямо у духовці :)

avatar
Марі Керімей
25.09.2021, 11:40:19

Дякую, що взяли участь у флешмобі) Цікаво та смачно))

Показати 2 відповіді
Марі Керімей
25.09.2021, 16:38:59

Ана Пест, Так... Буду чекати) Я вже долучилась, тому чекаю від вас))))

Смачно! У всіх розуміннях цього слова.

Ана Пест
25.09.2021, 16:25:37

Iрина Мащенко (Iryna), Дякую! Тішуся, що вам смакувало.))))

Інші блоги
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Нова книга! ❤️
Вітання всім! Опублікувала нову книгу "Ті, ким ми є" !!!✨ Це невелика квір-історія про пошук себе, прийняття та сміливість бути тим, ким ти є насправді. Про страх відрізнятися від інших. Про чужі очікування, які
Лиходійки в ударі⚠️смачно.Гаряче.Незаконно❗18+
​⚡️ Потраплянки-киянки 35+ (без рожевих шмарклів) ✨ Система-троль ✨Секс-квести на виживання: Володарка. Німфоманка. Мазохістка ✨Ламання залізної чоловічої дисципліни ❤️ Гарячий дарк-романс & Гумор ​Оновлення
Інструкція з виживання в Літнє сонцестояння ✨
Інструкція з виживання в Літнє сонцестояння ✨ Дехто пише, що я вигорів і мені терміново потрібен відпочинок. Офлайн, тиша, жодних текстів. Вони помиляються... ≧◠ᴥ◠≦ Для мене найкращий релакс — це
А от не треба з відрядження повертатися раніше!
Хочу зробити коханій сюрприз і не попереджаю про своє дострокове повернення. А далі все відбувається як у класичних любовних романах… Заходжу в нашу спальню і перше, що бачу, — чоловіка, який ритмічно рухається
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше