Додано
27.08.21 19:23:07
Завершено!
Ну що ж мій любий Букнет. Я таки завершила книгу "Зустрінемось у сні або Тримайся від мене подалі".
Зізнаюсь, вона далась мені не легко. Норовливі герої не захотіли створювати свою історію по правилах, а вперто вели в своєму напрямку.
Тож я змирилась з їхніми бажаннями і писала те, що відчувала) Їхню справжню історію, без штучних та награних подій.
Запрошую до прочитання)
А також з радістю повідомляю, що повертаюсь до книги "Різні: по той бік мережі".
Ваша Тіа Кузь ♥
Тіа Кузь
413
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі, як ви вже зрозуміли, ваша авторка вирішила трохи ризикнути й писати одразу дві історії паралельно. Учора стартувала моя новинка «Тихий. Моя. Я так вирішив» — історія
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
❀Вітаю! Нова глава "Живий метал. Прокляття крил" вже на сайті. Приємного читання!❀ ☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾ Ми повернулися в кімнату. І я все
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
ЗНИЖКА НА ЄВУ І ВЛАДИСЛАВА АНДРІЙОВИЧА!!! ЩЕ КІЛЬКА ГОДИН!!!!!!!!!!!
ПОСПІШАЙТЕ!!!!!! В інституті розмови лише про майбутні змагання і відпочинок біля річки. Хлопці закупились алкоголем і попусками , хоч не думаю що викладачі
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати