Танго над прірвою 2

Привіт, мої хороші.

Сьогодні я до вас з новинкою:

Танго над прірвою 2

Анотація:

Вона стояла під дощем намагаючись не впасти на коліна та не завити від болю. Холодні краплі стікали по лицю перемішуючись зі сльозами, тому ніхто не розумів, що вона плаче.
Куди тепер йти? Що робити? Сьогодні вона втратила все... Коханого... Кар'єру... Своє життя...
Єдиний сенс за який вона вхопилася, це смужка тесту на вагітність, яку Влада стискала холодною рукою в кишені куртки. Все повторювалось знову, немов якесь чортове, замкнене коло... Вона знову самотня. З його дитям під серцем і без жодних шансів на щастя... Однак йому ніколи не дізнатись про це!.. Ніколи!..

Для ти хто ще нвстиг ознайомитись з першою частиною:

Танго над прірвою

Анотація:

Владі було вісімнадцять коли вона зустріла його. Сильного, красивого, успішного... Вона ніколи не зустрічала таких чоловіків, тому не дивно, що одразу втратила голову. А він взяв те що йому запропонували та зник з її життя наступного ранку, покинувши з розбитим серцем. І ось через п'ять років вони зустрінуться лицем до лиця в розкішному ресторані де Влада працює офіціанткою. Що це: доля, чи фатум? Адже Назар знову вирішив заявити на неї свої права. Та чи варто вірити йому? Особливо тоді, коли в нього є наречена, про яку Влада нічого не знає. І що буде, коли Назар сам стане заручником свого бажання? Чи зможе втримати ту, яку покохає всім серцем? 

З нетерпінням чекаю на Вас та вашу підтримку.

З любов'ю, ваша В. Д

 

 

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Добрий день! Кілька днів тому дочитала 12 частину Танго2, було посилання на оплату. Але зараз пише, що закінчився фрагмент для ознайомлення(
Вікторіє, Ви закрили продовження? Чи готується Танго3?

Вікторія Дін
22.11.2021, 16:19:48

Светлана Дмитриева, Добрий день. Книга проходила редагування. Скоро буде в продажі. Дякую

avatar
Романна Юрнюк
05.11.2021, 11:00:38

Добрий день
Я оплатила книгу танго над прірвою 2,

Книга чудова.Читається з захопленням.Тільки шкода Владу.Чому їй так не щастить.?Хочеться вірити що друга частина все виправить і доля посміхнеться Владі

Вікторія Дін
24.08.2021, 15:57:04

Станіслава Барабошко, Мені приємно, що змогла викликати такі емоції. Дякую❤️

avatar
Аліна
24.08.2021, 14:46:56

Дуже цікаво. Читала на одному подиху. Дякую, за наступну частину)))

Вікторія Дін
24.08.2021, 15:15:02

Аліна, Дякую Вам❤️

avatar
Valentina Daleka
24.08.2021, 13:44:43

Дуже цікава історія, раджу прочитати.Одні емоції.

Вікторія Дін
24.08.2021, 13:45:16

Valentina Daleka, Дуже вдячна, за ваш відгук❤️

Інші блоги
експеримент
Сьогодні вирішила опублікувати одну історію, яка вже давно лежала в моїх чернетках. Без кохання в центрі сюжету, без романтичної лінії. Просто історія, яка тримається на відчутті, що з реальністю щось не так. Довгий час
Де я?
А я в редагуванні)) І зловила себе на питанні до читачів: Чому "Перегони на почуття" така читабельна і цікава? Що в ній такого, що вас приваблює? Наразі чотири книжки з восьми (рахуючи заморожену) набрали більше тисячі
Коли ти намагаєшся бути суворою маман...
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
Коли щось примерзає...
... і мається на увазі не лише залізо. Вітання, леді й джентльмени! ✋ Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ✦ про особливості гігієни у льодовиках; ✦ чому "серце, закуте у кригу" - це іноді не метафора; ✦ чому
Рецензія на книгу Єви Ромік ✨️
Світ видається доволі божевільним, коли для всіх минуло 15 років, а для тебе — всього кілька митей. Моя рецензія на книгу "Закон збереження кохання. Пригоди неправильного принца." Єви Ромік. В рамках безстрокового
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше