Додано
21.07.21 12:53:31
Потайсвіт із запізненням
Так сі стало, як каже моя бабуся, що не встигла я дописати вчасно оповідання на конкурс. Неприємно, але факт. Іноді світ має свій погляд на плани.
Хоч із запізненням, але хочу вам все ж показати свою історію. В ній поєднала дві своїх ідеї та давню легенду, яку розповідала мені ще бабуся)
За Калиновим мостом живе Доля, а в її руках – джерело живої води, яке зцілює всі рани.
Отож представляю оповідання "Калиновий міст" та запрошую прочитати)
Тіа Кузь
413
відслідковують
Інші блоги
Іноді найбільша сила — це не кинутися вперед. Після виснажливих подій герої вперше опиняються біля Брахдума — міста, яке приховує одну з найбільших таємниць їхнього світу. Але замість безрозсудного штурму вони
За домовленістю з автором, мій відгук-рецензія на твір Сергія Більцана "Темні історії Малефича". Коротко про сюжет. Перед нами розгортається історія молодого правоохоронця, якого життєвий конфлікт закидає у закрите,
...У будь-якому разі бачив в якомусь із блогів подібне як ідею, типу: „Що б сталося, якби автор опинився у власному створеному світі“. Викладаю свої пригодницькі хроніки: Світ тут
Мої любі, ось той самий бестселер, який ви полюбили, має продовження. Рейвенкрофти повертаються — і цього разу в центрі історії найнебезпечніший із братів, лорд Лоренс. А його Спокуса… має бурштинові очі та ніж у чоботі)) (Уперше
Красотульки, залишаю шматочок для тих, хто ще не вирішив, читати чи ні))) https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Торн, який усе ще виглядав злегка пом’ятим, але вже не таким наляканим, обережно підтягнув її назад, ближче до
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, що ви не полишили книгу і не закинули до шухляді, а все ж таки дали шанс побачити світ.
Немеш Іван, Дякую) не мала морального права залишити цю історію без розв'язку)
Вітаю із завершенням)
Каміла Дані, Дякую♥
Молодчинка) Вітаю)
п.с. зроби гіперпосилання)
Олена Блашкун, Хо-хо, дякую дуже)) я думаю все можливо)
А я вже прочитала))) Відгук незабаром напишу, люблю зібратися з думками)
Інна Камікадз, Уряя, я буду чекати))
Правильно зробили, що дописали історію =)) вітаю з завершенням
Холод Влада, Дякую♥ Не мала права залишити історію без розв'язку)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати