Увага! Рівень загрози "Ред А"!

За вікном спекотне літо намагається просунути свої розжарені щупальця до нашої домівки, а ми старанно не даємо йому й шансу залізти сюди, вмикаючи на всю потужність невгамовний кондиціонер. І під прохолодними хвилями smart механізму ми чекаємо, поки спуститься на вулички бажана прохолода, тим часом пірнаючи у глибоку товщу віртуального океану – Інтернету.

Доки кружляєте соціальними мережами, різними веб-сторінками, не забувайте, що десь там, за якимись яскравими закликами, рекламою чи будь-чим, може ховатись і вичікувати свою жертву підступний та хитрий хакер.

Ніколи не полишаючи цю думку, мені було цікаво, чим керуються хакери, коли забирають свою поживу й безсовісно сміються над бідними користувачами.

Я сподіваюсь, що герої з відділу кібербезпеки щоденно стоять на варті захисту нашого віртуального життя, і ми можемо абсолютно спокійно замовляти їжу, купувати одяг, грати в онлайн-ігри. Адже відчуття безпеки – одне з основних елементарних чуттів для комфортного життя.

Тому всі свої переживання я вирішила викласти «на папері». Моя нова розповідь – «Статус Ред А: Заарештувати Бога» - про спробу кіберагента Оксани Ліщук піймати кмітливого хакера вже доступна до прочитання. Кожного дня на вас обов’язково чекатиме оновлення розповіді. Тож приємного перегляду!

                                                    

Клікайте на зображення та занурюйтесь у прочитання ;)

                                                   

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Мигдальна вода
Вітаю, друзі! Я вже не раз писав про залаштунки, зворотній бік реальності тощо. Не так давно я писав про хлопця на ім'я Артем, який зник на бічних сходах коледжу, потрапивши в іншу реальність - схожу на нашу, але дивну, моторошну,
⚜️ Між двома подихами ✨ оновлення
✨Вітаю, шановна творча спільното!✨ Борючись з прокрастинацією з блогами, я до Вас з новим дописом і новими главами. Тож, без особливих прелюдій. Після важкої ночі на Вежі Морського Світла: Спочатку Еліанові
Ну, поїхали!
Привіт, мої любі! Нарешті я відійшла від довгої паузи і як і обіцяла взялася до роману " Любити Амаю". Як каже мій чоловік: накрутила, то розгрібай! Що ж, поїхали! Сьогодні виклала вам два розділи, щоб вам не було
Що тут відбувається?
Привіт, любі ⭐️❤️ Новий розділ книги "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" вже на сайті!!! ⭐️ Нарешті Олівія зустрічається з Раяном, та все йде не так, як вона очікувала, тож вони сваряться:) І також, у цій історії нова
Історія Ліама та Естер: повний текст завершено!
Вітаю! Друга книга моєї трилогії — «Її нота. Тиша після неї» — повністю написана. Тепер ви можете прочитати її від початку до кінця без очікувань. Ці глави далися мені непросто: багато безсонних ночей
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше