Потайсвіт очима домовика Омелька

Вітаю всіх авторів і читачів!

Хочу запросити усіх до пригод найзвичайнісінького домовика Омелька. Хоча, вибачте, пана Омеляна. Він дуже добрий, щирий та зовсім не любить панібратства, а коли до нього ставляться з пошаною та називають паном Омеляном - випромінює чисту радість.))) Омелько має найліпшого друга, а по сумісництву ще й помічника - коргоруша. Це ще той витівник та баламутник!) Через те, що має неабияку схильність до цукерок, цей хатній дух спроможний навіть викрасти їх у сусідів.))) Про те, що сталося з цією колоритною парочкою можна дізнатися в оповіданні "Пан Омелян"

Анотація до книги "Пан Омелян"

Омелько - найсправжнісінький домовик, найдобріший хатній дух. Хоча зі своїм другом і помічником коргорушем люблять інколи побешкетувати. А ще він не байдужий до солодощів: не відмовиться ані від цукерок, ані від бубликів.
І з Омельком сталася несподівана прикрість, найгірше, що могло очікувати домовика: він залишився без житла. А який же він тоді домовик без дому! Якщо хочете дізнатися, чи знайшовся вихід з цієї халепи і які зміни в житті Омелька дадуть йому зрозуміти власне призначення, нумо читати його пригоди!

Тож запрошую усіх бажаючих до казкового світу хатніх духів! Оповідання було написане до конкурсу "Потайсвіт" і я щиро сподіваюся, що він пройде модерацію.))))

Щиро ваша Ана Пест.

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Айла Закір
25.06.2021, 19:28:31

Це ж перша дитяча книга на конкурсі! Обов'язково прочитаю. Бо люблю казки для дітей. ;-)))) А тут навіть анотація казкова.:))) Успіху вам!

Ана Пест
25.06.2021, 19:33:12

Айла Закір, Дякую! Ласкаво прошу до Омелькової казки!)))))

О, я таке полюбляю!!! Успіху Вам:))

Ана Пест
22.06.2021, 07:54:23

Сніжанна Четверт, Дякую! Сподіваюся, вам сподобається. ;-))))

avatar
Анна Пахомова
20.06.2021, 12:41:05

Вітаю з новинкою! Початок сподобався) успіху)

Ана Пест
20.06.2021, 16:10:10

Анна Пахомова, Щиро дякую, Анно! )))

Вітаю з новинкою! :)

Ана Пест
20.06.2021, 16:10:50

Наталія Девятко (Natalia Devyatko), Безмежно вдячна, Наталю!)))

Чекаю продовження.

Ана Пест
20.06.2021, 16:09:21

Iрина Мащенко (Iryna), Продовження вже незабаром )))

avatar
Ліна Алекс
19.06.2021, 21:10:47

Повіяло домашнім затишком і теплом)) Цікаво буде почитати. Успіху на конкурсі!

Ана Пест
19.06.2021, 21:36:59

Ліна Алекс, Дякую! Ідея давно з'явилася, а тут стала в нагоді. Сподіваюся, смакуватиме!))))

avatar
Мар'яна Доля
19.06.2021, 20:32:28

Клас! Із задоволенням почитаю))

Ана Пест
19.06.2021, 20:43:50

Мар, Дякую!!!! Я вже від цього дуже тішуся!)))

Інші блоги
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Нова книга! ❤️
Вітання всім! Опублікувала нову книгу "Ті, ким ми є" !!!✨ Це невелика квір-історія про пошук себе, прийняття та сміливість бути тим, ким ти є насправді. Про страх відрізнятися від інших. Про чужі очікування, які
Лиходійки в ударі⚠️смачно.Гаряче.Незаконно❗18+
​⚡️ Потраплянки-киянки 35+ (без рожевих шмарклів) ✨ Система-троль ✨Секс-квести на виживання: Володарка. Німфоманка. Мазохістка ✨Ламання залізної чоловічої дисципліни ❤️ Гарячий дарк-романс & Гумор ​Оновлення
Інструкція з виживання в Літнє сонцестояння ✨
Інструкція з виживання в Літнє сонцестояння ✨ Дехто пише, що я вигорів і мені терміново потрібен відпочинок. Офлайн, тиша, жодних текстів. Вони помиляються... ≧◠ᴥ◠≦ Для мене найкращий релакс — це
А от не треба з відрядження повертатися раніше!
Хочу зробити коханій сюрприз і не попереджаю про своє дострокове повернення. А далі все відбувається як у класичних любовних романах… Заходжу в нашу спальню і перше, що бачу, — чоловіка, який ритмічно рухається
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше