Додано
03.06.21 19:46:09
Перші кроки до друку
Всім привіт!
Хочу поділитись з вами новиною, що здійняла в моєму серці бурхливі приємні враження. Одне з моїх оповідань було надруковане в колективному альманасі "Завжди зі мною") У збірочці представлені вірші та прозові оповідання авторів із всієї України, що присвячені Дню Матері та Дню Сім'ї, які щорічно відзначаємо у травні.

(тут є фото)
Днями ось отримала авторський примірник. Погортала сторінки, прочитала кілька текстів... Відчуття незабутні))) Досі не віриться, що цей текст пройшов модерацію і знайшов місце серед творів колег❤️ Звісно, як і в кожного автора, у мене є мрія, аби написаний роман (зараз якраз працюю над одним) колись, в майбутньому, побачив світ друкованим виданням. Цей альманах, можна сказати, перша сходинка)))


(тут є 2 фото)
А почалось все з того, що гортаючи стрічку Інстаграму, місяць тому випадково натрапила на рекламу видавництва і оголошення про відбір творів. До завершення прийому публікацій лишалось 5 днів) Я ризикнула. Тим паче, ідея оповідання давно "сиділа" в голові, але як то буває, написати щось заважало. А коли отримала листа про підтвердження, то взагалі була як кажуть "на сьомому небі щастя")))
Про Букнет стараюсь не забувати, і вже у неділю очікуйте перші розділи нового роману❤️ Що це буде - напишу пізніше)))
Щиро дякую за увагу!❤️❤️❤️
Лександра Славич
153
відслідковують
Інші блоги
Дорогі мої читачі та колеги-автори! ❤️ Я неймовірно, безмежно вдячна кожному з вас за ваші гарячі лайки, зірочки, рекомендації під книгою і, звісно ж, за ваші неймовірно теплі коментарі! Кожен ваш відгук — це моє натхнення,
Привіт усім. ✨✨✨ Я часто думаю про те, скільки цікавих людей зібралося тут, навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми були ближчими, тому я прошу вас підписатися на мою сторінку. Я обіцяю відповідати такою ж увагою
Усім цікаво як виглядає Люся.
Вирішила що вона має бути такою... і уривок:
Спочатку ми накупили Насті брендового одягу і білизни, я купувала їй все, на що вона показувала пальчиком. У мене був такий піднесений настрій, що
... розмірковуватимуть героїні у цьому розділі... – Ти приїхала сюди з головою, повною книжок і правил, – промовив ворожбит, проводячи пальцями по мушлях, – думаєш, що маєш свою дорогу… – Ну, це легко… –
У новому розділі «Тіні великих помилок» Каліда ступає на територію, де пам’ять стає небезпечнішою за ворожу сталь. Це не просто підземна фортеця. Це гробниця амбіцій, де кожен коридор зберігає відлуння великих
13 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з друком! Натхнення на нові звершення!
Аріка Сант, Дякую!❤️
Щиро вітаю та радію за вас! Це, справді, лише початок, а найцікавіше лише попереду:)
Інна Камікадз, Та звісно))) Потроху відкриваються нові горизонти ❤️ Дякую за підтримку))
Вітаю, гарне видання.
Нових вам успіхів!
Рома Аріведерчі, Спасибі)))
Супер результат. Щиро вітаю Вас
Натіко Маер (NAtiKO), Спасибі ❤️ Дуже задоволена й маю надію, що ще не одне оповідання побачить світ)))
Дуже радію за Вас! Від щирого серця прийміть мої вітання. Це дуже гарна новина! Отак маленькими кроками і колись буде й свій надрукований роман ! Натхнення Вам й надалі !
Сніжанна Четверт, Щиро дякую! ❤️❤️❤️
Це дуже круто! Мої вітання!
Богдана Малкіна, Спасибі, Богдано!❤️ От такий перший крок)))
Вітаю! Нехай незабаром Ви потішите нас новиною про друкований роман:)
Кристина Асецька, Дякую!❤️ Тоді буду втішена ще більше) Все попереду❤️
Вітаю! Враження від альманаху прекрасні! Дуже рада була побачити серед авторів вас, а також інших авторів Букнету! Для мене це вже не перша збірка від видавництва "Лілія", я дуже задоволена співпрацею з пані Лілією Стасюк. Також хочу порекомендувати вам ще один літературний альманах, "Сонячне місто", видавець О.Гешко. Це теж дуже якісне видання, ілюстроване, до того ж альманах міжнародний, в ньому друкуються автори з різних країн. Умови друкування можна знайти в Фейсбуці на сторінці "Сонячне місто". Бажаю успіху і нових друкованих книг!
Lana Deniz, Теж рада була читати Ваше оповідання))) Дякую за поради❤️ Співпрацею лишилась задоволена)))
Щиро вітаю вас! Це дійсно подія! Ви заслужили це і вірю, що скоро буде пост про надрукований Роман!
Натхнення вам на нові звершення!
Аделіна Янг, Дуже на це сподіваюсь))) Дякую за підтримку і побажання)))
Вітаю! Це дуже круто)))
Аврора Лимонова, Дякую!❤️
Сонечко, вітаю))) це так круто та натхненно, бентежно для кожного автора))) умнічка!!!! ❤️Пишаюся тобою))))
Ірина Кузьменко, Щиро дякую, люба))) Коли отримала примірник, було стільки емоцій))) Ще й переконалась, що варто ризикувати ❤️
Вітаю! Справді чудова новина і приємність. Завжди хвилююче бачити свій твір на папері.
Ліна Алекс, Не те слово))) Дякую за підтримку ❤️
Я вас вітаю від щирого серця!!! Це дуже серйозний крок. Я вже думала, ви кудись пропали) Чекаю на нові твори.
Наталія Ковган, Дуже дякую!)) Та ні, стараюсь надовго не зникати))) Рада, що чекаєте ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати