Додано
01.06.21 14:15:09
Повернення блудного автора)))
Усім привіт! Пишу для тих, хто ще не забув про моє існування))) Рідко забігала на Букнет в силу певних обставин (не хвилюйтесь, хороших обставин) та повільно писала "Привороти".
Читачам! Перепрошую за незручності. Я не маю графіку виходу глав, бо книга тільки пишеться. Але я обіцяю вам розв'язку! Мої читачі зможуть дістатись слова "кінець". Якщо ви чекаєте з нетерпінням виходу оновлення, то запитуйте в коментарях про дату - відповім усім))))
Сьогодні вийде оновлення "Приворотів" о 19.00 і ви зможете дізнатись історію Валентина в одній із глав.До речі, цю главу можна читати, як оповідання - це для тих, хто любить коротку прозу.
Сподіваюсь, що зможу тепер приділяти більше часу творчості. Бажаю всім гарного дня, а колегам - поцілунку музи))))
Марта Кейс
330
відслідковують
Інші блоги
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
...Квітучий ранок… Він у псилогічному зв'язку із усим, що прожито… Із молодістю, втраченою назавжди… Наче підтекст доброго людського призначення. Підтекст концептуальний, необмежений ніякими «дільницями»
ШОСТИЙ розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОх... З поверненням, сонце. Графік звісно то страшна сила, який встановлюєш, але все одно щось іде не так і ти не вписуєшся в нього. Ех...
Марі Керімей, Вважаю, що такий підхід береже нервову систему))) І совість чиста)
Добре, коли обставини хороші )) З поверненням! )) Бажаю вам завжди знаходити вільний час для творчості ))
Оксана Мрійченко, Дякую за теплі слова! Взаємно)))
Вітаю з поверненням ))
Angelnik, Щиро вдячна)))
Вітаю з поверненням)))) З нетерпінням чекаю 19.00))))
Софія Вітерець, Щиро вдячна! Сподіваюсь, що сподобається))))
Вітаю з поверненням, не губіться)))
Каміла Дані, Ох, я намагатимусь більше не зникати! Дякую)))
Вітаю з поверненням! З нетерпінням чекаю оновлення!
Кристина Асецька, Дякую)) Щиро радію поверненню)
З поверненням :) Чекаємо
Дара Гончар, Дякую))
З поверненням! Натхнення тобі й щедрої музи, на "Привороти" і не тільки.
Наталі Паррел, Щиро вдячна! Взаємно)))
З поверненням :)
Рома Аріведерчі, Гарно дякую)))
Ну нарешті, а то я вже хвилювалася, чого ти рідко заходиш!)
З поверненням, Марто!) І чекаю 19.00)
Аделіна Янг, Дякую! Я теж за всіма скучила)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати