"Квіти вогню цвітуть вночі" вийде в журналі

Радий сповістити, що наше сумісне з Ольгою Пелешук оповідання "Квіти вогню цвітуть вночі" було вибрано для публікації та вийде в  електронному журналі "Азимут" 30 червня.

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ольга Пелешук
28.05.2021, 20:20:29

Яка гарна новина! У співапраці з жінкою завжди виходить краще!

Інші блоги
Вона на ринзі ...
- Захар. Я чесно не знав, блін, хотів бабла підняти. - з ходу зустрів мене директор. Останнім часом я клуб закинув, довірив йому. - Кажи. - Я домовився за бій дівчат. - Хто дозволив? - запитав я, піднявши очі
Мелодія нової історії
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
✨✨✨мої золоті фантазії ✨✨✨
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні у мене особливий день. Я з радістю приєднуюся до літературного флешмобу ✨✨✨Золоті фантазії✨✨✨, який, до речі, є першим таким заходом для нашої чудової авторки ❣️ Віккі Грант! ❣️Дуже
Старт публікації новинки
Сьогодні для мене важливий день - я почала публікацію нової книги. Що ж вас чекає? Основні тропи: мафія, вимушений шлюб, від ворогів до коханців, сімейні таємниці, кримінальні розбірки, таємниці минулого, протистояння
Ніжність зі знижкою!❤️
Привіт, мої хороші!) Ох, яку я вам пропоную сьогодні історію… Вибухову, яскраву, грайливу, сповнену гумору та кохання!♥️ …Дощ, калюжі, дівчина, що поспішає на співбесіду. І він… мчить, як лось по кукурудзі, на
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше