Моя робота на Свята))))

Привіт всім!

Хочу розповісти Вам чому кілька днів не викладала нових глав.

По-перше: редагую по-троху свої попередні романи))) Бо скількі ж можна відкладати на потім?!

По-друге: готую книгу "Золота клітка"  до продажу. Вирішила відкрити КК (комерційний кабінет).

У вечері хочу відправити цю книгу на перевірку й відкрити на неї продаж. 

Чому я вирішила розпочати комерцію?

Чесно кажучи не заради винагороди. Хоч і вважаю, що кожна праця повинна гідно оплачуватись, але я ж пишу задля своєї втіхи, задля покою й тому, що це мене захопило.

Продажі - це новий для мене досвід. Я ніколи не продавала свої роботи й, звісно, мені цікаво, як в мене це вийде. Цікаво, чи дійсно мої романи подобаються людям так, що вони готові їх купувати.

Також, як мені казала одна з авторок, це захистить мою творчість від плагіату (мені б не хотілось комусь доводити, що це моя робота).

 

Отже, любі мої, вибачаюсь, але відкриваю продаж на одну зі своїх книг, якщо ж звісно адміністрація дозволить.

Сподіваюсь Вас це не образить й ви залишитесь зі мною))) 

Тільки завдяки Вам, своїм читачам, я можу втілювати в життя нові та нові історії, розвиватися та самовдосконалюватися.

Дякую усім за підтримку й за те, що ви зі мною!

Дякую за увагу. 

Щиро Ваша Натіко Маер (NAtiKO)

 

 

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Квітка Ромашка
05.05.2021, 11:08:14

Яка гарна новина! Осрбливо для автора, який пише безплатні книги, і все ж таки плекає надію, що така нелегка праця не може бути за дарма. Мотивація має бути з боку читачів, і це окриляє для подальшого розвитку, так ростуть професіонали:) Все вийде, Натіко, я обов’язково придбаю книгу, яку вже читала, вважаю, вона ще й як варта того. Вірю що вдячні читачі у вас появляться))

Квітка Ромашка, Дякую Вам за підтримку. Чекаю поки, бо поки мало читачів))) но завдяки вашій підтримці в мене все вийде❤️❤️❤️

avatar
Рома Аріведерчі
04.05.2021, 18:00:29

Зовсім не треба вибачатись. Багато хто любить свою роботу, при цьому не праацює безоплатно.
Це дуже гуманно - робити твір бескоштовним в процесі написання. а потім вже пропонувати його за гроші.
Та й передплата сама пособі не обтяжлива.
Інша справа, що не всі можуть або вміють оплачувати карткою.
Ну то вже що поробиш.
Успіху вам. Ви багато працюєте, буде тільки плюс, якщо це матиме матеріальну підтримку на каву і пончик - саме стільки корштує передплата ікниг на букнеті :)

Рома Аріведерчі, Дякую. Каву не п'ю, але допомога на рекламу й яскраві обкладинки не завадить)))

avatar
Наталі Паррел
04.05.2021, 17:30:46

У Вас усе вийде. В добрий час!)))

Наталі Паррел, Спасибі))))

avatar
Євгенія Чернюх
04.05.2021, 15:51:31

Вітаю! Бажаю тисячних продажів та вдячних читачів))

Показати 3 відповіді

Євгенія Чернюх, Щиро вдячна. Не думала, що в мене стільки підтримки))))

avatar
Каміла Дані
04.05.2021, 15:47:34

Успіху Вам, все вийде! Головне вірити в це!

Показати 5 відповідей

Каміла Дані, ваші слова не можуть не надихнути.

avatar
Рина Мир
04.05.2021, 16:00:12

Бажаю успіхів на цій нелегкій ниві;)

Рина Мир, дякую)))

avatar
Софія Вітерець
04.05.2021, 15:55:29

Бажаю успіхів з комерційним кабінетом)))) З такими чудовими творами, кількість читачів не тільки не поменшає, а й збільшиться в рази))))

Софія Вітерець, спасибі. дуже сподіваюсь на це. приємно, що Вам сподобались мої роботи)))

avatar
Любов Бойчук
04.05.2021, 15:45:35

Усе буде добре, головне вірити у себе. Все що не робиться робиться на краще. Пітримки Вам та розуміння, натхнення та успіху

Любов Бойчук, Спасибі Вам велике)))
Сподіваюсь мої читачі зрозуміють мене)))

avatar
Лідія Шефер
04.05.2021, 15:39:44

Сподіваюся,що все буде добре,і ви відкриєте комерційний кабінет)

Лідія Шефер, Дякую люба за підтримку)))

Інші блоги
Мене продав власний батько… І це стало початком..
А що, як твій власний батько... продав тебе? Не заради порятунку. Не через любов. А заради вигоди. Уявіть, що одного дня ви дізнаєтесь: ваше життя стало розмінною монетою. Людина, яка мала захищати, власноруч віддала вас
Як ви контактуєте?
Писати я почала років шість назад (були перерви, але то таке). За цей час я встигла посидіти на багатьох самиздав і фф платформах. Для мене письменництво це не тільки про історії, а й про спілкування. Буваєш зустрічаєш гарну
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше