Нової глави не буде

Привіт!

Я довго відтягувала, публікувала вже написані глави. Але вони вже вичерпались, а нових немає. Немає з декількох причин, перша відома для тих, хто проситав "Від автора". Тиждень тому померла моя дорогоцінна бабуся. Для мене це була дуже важлива людина, яка мене виховувала та ростила. Вирата її, як втрата шматочка душі.

Друга причина, це токсикоз на техніку. Звучить напевно смішно, але як є. Я довго сперечалася з собою, казала, що видумую. Але ж ні, нудить мене весь час, а від телефону/ноуту ще більше.

Я розумію, що піти зараз на невизначений термін, це втратити активність в книзі, втратити частину читачів. Проте ті хто справді зацікавлений, я думаю, залишаться. Лікар прогнозує ще кілька тижнів, але ж мій стан занадто загадковий)

Загалом, це пост не ниття. Не прощання, не здихаєтесь!;)

Я хочу подякувати усім хто мене підтримував та продовжує підтримувати. Хочу подякувати авторам, чиї книги висять у мене в бібліотеці, які я місяць читала через зусилля. Не тому, що не заходило, а навпаки!

 

Сподіваюсь на скоре повернення, аби ви всі не розбіглися❤️

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тарас Мельник
25.04.2021, 20:55:34

Співчуваю!

avatar
Viktoria Makomba
25.04.2021, 20:33:12

Здоров'я Вам, сил і натхнення)

Ох, сонце... співчуваю щодо бабусі (( Якщо відчуваєш, що потрібна пауза, отже дійсно варто взяти перерву. Всі ми люди і всяке буває. Віддані читачі поставляться з розумінням і будуть чекати повернення авторки. Я точно чекатиму твого повернення ) Відновлюй сили, нормалізуй свій фізичний та емоційний стан і повертайся ) Все погане минеться, от побачиш ) І все буде добре )

avatar
Інна Камікадз
24.04.2021, 17:58:45

Не розбіжимося:))) Зараз головне ви, а все інше по тихеньку владнається. Думайте про хороше, споглядаєте гарне!!!

avatar
Марі Керімей
24.04.2021, 17:39:42

Сонечко...! Все буде добре. Ті хто залишаться з тобою дійсно тебе люблять, як автора)) Не переймайся та дотримуйся вказівок лікаря. Це зараз повинно бути найголовнішим, а все інше ще буде)))

avatar
Олена Когут
24.04.2021, 17:33:41

Просто тримайтеся і повертайтеся)

Інші блоги
Море, пристрасть... і Едік
Вітаннячко, хлопці й дівчата! Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ⚓ хто такий корабельний маг, чи можна його отруїти і що за це буде; ⚰️ як воно - подорожувати вітрильним кораблем, коли ти дитя технічного світу,
Обітниці вірності та ін новини)
Всім привіт! Вчора я прийшла з новою історією: ОБІТНИЦІ ВІРНОСТІ — Хей! З днем народження! — натягнуто-радісно промовляю я, вітаючи іменинника тасідаючи до нього на коліна. У залі елітного чоловічого клубу
Анекдот про поліцію
Анекдот чи ні, але вже в котрому українському серіалі зустрічаю такий діалог Ми з поліції! Можна до вас зайти? А що,хіба в мене є вибір?
Мелодія нової історії
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Скло спогадів – серія оповідань (анонс)✨
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше