Додано
11.04.21 10:00:16
Кінець Мікрокоду
Доброго дня. У мене новина. Нарешті, а дійсно нарешті. Мікрокод і Політ з Островом заодно, мають своє спільне закінчення.
ЦеМікрокод-3 – остання і заключна частина обох циклів. Не знаю чи передав я саме ті картинки, які сам собі намалював. Але дуже надіюся. Якщо що кидайте сміло тапками)))).
До речі про героїв. Вони наскільки сильні, що я просто не зміг їм якось нашкодити. Хоча чесно кажучи думка така була. Але навіть коли один розкисає і втомлюється, йому на допомогу приходить інший. Так вони малознайомі, але вони команда.
Тож приємного прочитання, завтра вже остання частина. Будуть питання чи пропозиції – пишіть, радо відповім.
Alex@ua
39
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
4 коментаря
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗвісно ж ви все передали. Читаю ваші книги по можливості і завжди захоплююсь. Ви чудово пишите. І сподіваюсь, що колись ви напишете книгу у великому обсязі.
Марі Керімей, )))
Мої поздоровлення :) Читаю заради Мікрокоду. Інше напевне не настільки моє.
А от "Мікрокод" - саме те.
Рома Аріведерчі, Ні якраз більш все через секретність. І до речі Чорнобильська і та ж Ленінградська навіть у відомсвах інших були. Все досконально знало лише КДБ, але не спішило інформацією ділитися. Ябки знали до про аварію на Ленінградці, то можливо і Чорнобиля не було, але певно закон Мерфі спрацював...
Це дуже цікава історія, рекомендую всім))
Мар'яна Доля, Дякую
Рада за вас)) Впевнена, що у вас вдалося передати всі свої задуми. Команда - це чудова ідея, добре що один одного підтримує та допомагає. Вітаю з закінчинням. Бажію вдячних читачів та підтримки !
Натіко Маер (NAtiKO), Дякую.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати