Додано
11.04.21 10:00:16
Кінець Мікрокоду
Доброго дня. У мене новина. Нарешті, а дійсно нарешті. Мікрокод і Політ з Островом заодно, мають своє спільне закінчення.
ЦеМікрокод-3 – остання і заключна частина обох циклів. Не знаю чи передав я саме ті картинки, які сам собі намалював. Але дуже надіюся. Якщо що кидайте сміло тапками)))).
До речі про героїв. Вони наскільки сильні, що я просто не зміг їм якось нашкодити. Хоча чесно кажучи думка така була. Але навіть коли один розкисає і втомлюється, йому на допомогу приходить інший. Так вони малознайомі, але вони команда.
Тож приємного прочитання, завтра вже остання частина. Будуть питання чи пропозиції – пишіть, радо відповім.
Alex@ua
54
відслідковують
Інші блоги
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
Привіт, мої любі! ❤️ Маю для вас просто неймовірну, гарячу новину. Я вирішила зробити для вас особливий подарунок. Тільки протягом 7 днів друга частина моєї першої дилогії «Приречена кохати Безжального» доступна
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
Що робити, коли твій шлюб висить на волосині, а ти приховуєш від чоловіка своє минуле? Віддати коханому свободу тіла, але не сказати те, чого він ніколи не знав про власну дружину⚡️ Зламані клятви розкажуть вам про
— Привіт, дорогенький. Астраель скосив очі й майже не здивувався. В дверях, що відчинилися за його спиною, стояла Карлайла. Освітлення було тьмяним, тому він не бачив її обличчя, та переплутати цей силует не міг ні з ким
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗвісно ж ви все передали. Читаю ваші книги по можливості і завжди захоплююсь. Ви чудово пишите. І сподіваюсь, що колись ви напишете книгу у великому обсязі.
Марі Керімей, )))
Мої поздоровлення :) Читаю заради Мікрокоду. Інше напевне не настільки моє.
А от "Мікрокод" - саме те.
Рома Аріведерчі, Ні якраз більш все через секретність. І до речі Чорнобильська і та ж Ленінградська навіть у відомсвах інших були. Все досконально знало лише КДБ, але не спішило інформацією ділитися. Ябки знали до про аварію на Ленінградці, то можливо і Чорнобиля не було, але певно закон Мерфі спрацював...
Це дуже цікава історія, рекомендую всім))
Мар'яна Доля, Дякую
Рада за вас)) Впевнена, що у вас вдалося передати всі свої задуми. Команда - це чудова ідея, добре що один одного підтримує та допомагає. Вітаю з закінчинням. Бажію вдячних читачів та підтримки !
Натіко Маер (NAtiKO), Дякую.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати