Додано
06.04.21 22:40:36
Острів, та остання книга Мікрокод3
Доброго вечора. Нарешті завершив книгу Острів і вже, як другий день викладаю: Mikrokod-3 Це заключна третя книга, як для циклу ''Бермудські польоти'', так і для Мікрокоду. На жаль не буду обіцяти, що прямо кожен день викладатиму, але кілька днів точно ця концепція триматиметься. А дасть Бог, то і до кінця буду тримати цей шалений темп. Все ж зважуючи на те що весна прийшла, можуть бути і збої.
Надіюся, що вам сподобається. В цій частині буде трохи і острова, того що на бермудах, трохи і Чорнобиля, що в Чорнобилі. Але геть все відкривати тут не буду. По перше, дозвольте хоч крапельку інтриги, чи таємниці, а по друге герої не прості, тому що вони утнуть, іноді й сам не знаю. Тим кому дуже сподобався Олег з першої частини. Якщо він тут і з'явиться(а він такий може й сам вдертися), то багато його не буде, хоча... Все можливо. Покищо він відпочиває зі своїм жіночим товариством. Буду радий бачити ваші коментарі, або ж як каже один блогер: «Ваші лайки і дизлайки», особливо зауваження, опечатки, недопечатки, перепечатки, тощо. Ваш Alex@ua, якщо що @ не читається ніяк – то розділовий знак, такий собі дифіс(◠‿◕)
Alex@ua
39
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
3 коментаря
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВіиаю з закінченнм. Бажаю, щоб викладка була кожен день й вам ніщо не заважало!
Натіко Маер (NAtiKO), Дякую, буду старатися
Все читаю, Ідея Мікрокоду цікава. В вас посилання якось не так вставилося, перевірте.
Рома Аріведерчі, Знайшов, там просто без коду, просто посилання через спец функцію...
Цікаві герої, впевнена, що не дадуть читачу нудьгувати))
Мар'яна Доля, Надіюся... )))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати