Додано
06.04.21 22:40:36
Острів, та остання книга Мікрокод3
Доброго вечора. Нарешті завершив книгу Острів і вже, як другий день викладаю: Mikrokod-3 Це заключна третя книга, як для циклу ''Бермудські польоти'', так і для Мікрокоду. На жаль не буду обіцяти, що прямо кожен день викладатиму, але кілька днів точно ця концепція триматиметься. А дасть Бог, то і до кінця буду тримати цей шалений темп. Все ж зважуючи на те що весна прийшла, можуть бути і збої.
Надіюся, що вам сподобається. В цій частині буде трохи і острова, того що на бермудах, трохи і Чорнобиля, що в Чорнобилі. Але геть все відкривати тут не буду. По перше, дозвольте хоч крапельку інтриги, чи таємниці, а по друге герої не прості, тому що вони утнуть, іноді й сам не знаю. Тим кому дуже сподобався Олег з першої частини. Якщо він тут і з'явиться(а він такий може й сам вдертися), то багато його не буде, хоча... Все можливо. Покищо він відпочиває зі своїм жіночим товариством. Буду радий бачити ваші коментарі, або ж як каже один блогер: «Ваші лайки і дизлайки», особливо зауваження, опечатки, недопечатки, перепечатки, тощо. Ваш Alex@ua, якщо що @ не читається ніяк – то розділовий знак, такий собі дифіс(◠‿◕)
Alex@ua
54
відслідковують
Інші блоги
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
...Квітучий ранок… Він у псилогічному зв'язку із усим, що прожито… Із молодістю, втраченою назавжди… Наче підтекст доброго людського призначення. Підтекст концептуальний, необмежений ніякими «дільницями»
ШОСТИЙ розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВіиаю з закінченнм. Бажаю, щоб викладка була кожен день й вам ніщо не заважало!
Натіко Маер (NAtiKO), Дякую, буду старатися
Все читаю, Ідея Мікрокоду цікава. В вас посилання якось не так вставилося, перевірте.
Рома Аріведерчі, Знайшов, там просто без коду, просто посилання через спец функцію...
Цікаві герої, впевнена, що не дадуть читачу нудьгувати))
Мар'яна Доля, Надіюся... )))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати