Додано
06.04.21 22:40:36
Острів, та остання книга Мікрокод3
Доброго вечора. Нарешті завершив книгу Острів і вже, як другий день викладаю: Mikrokod-3 Це заключна третя книга, як для циклу ''Бермудські польоти'', так і для Мікрокоду. На жаль не буду обіцяти, що прямо кожен день викладатиму, але кілька днів точно ця концепція триматиметься. А дасть Бог, то і до кінця буду тримати цей шалений темп. Все ж зважуючи на те що весна прийшла, можуть бути і збої.
Надіюся, що вам сподобається. В цій частині буде трохи і острова, того що на бермудах, трохи і Чорнобиля, що в Чорнобилі. Але геть все відкривати тут не буду. По перше, дозвольте хоч крапельку інтриги, чи таємниці, а по друге герої не прості, тому що вони утнуть, іноді й сам не знаю. Тим кому дуже сподобався Олег з першої частини. Якщо він тут і з'явиться(а він такий може й сам вдертися), то багато його не буде, хоча... Все можливо. Покищо він відпочиває зі своїм жіночим товариством. Буду радий бачити ваші коментарі, або ж як каже один блогер: «Ваші лайки і дизлайки», особливо зауваження, опечатки, недопечатки, перепечатки, тощо. Ваш Alex@ua, якщо що @ не читається ніяк – то розділовий знак, такий собі дифіс(◠‿◕)
Alex@ua
54
відслідковують
Інші блоги
Чому жінки люблять читати романи? ♡‿♡ Чоловіки у моїх романах: Ратмір Татаров "Я переверну цей світ догори дриґом, але знайду тебе". "Невинний ангел для демона" _______________ Марат
У Брахдумі кожен знаходить своє місце. Габріель знайшов його серед горнів, металу й майстрів, які оцінюють людину не за словами, а за її роботу. Айзек... знайшов бібліотеку з табличкою "Стороннім вхід заборонено". І,
Коли найближчі стають найнебезпечнішими У світі, де небо затягнуте мороком, а монстри ховаються не лише в тінях, а й на королівських тронах, немає нічого міцнішого за сестринство. Це не обов’язково кровний зв'язок.
Вітаю, друзу! Маю для вас новий розділ омегаверс-роману «Начинка вишнево-пʼянка». ❗️Цитата з Розділ L. Прощальний *цензура* — Розпорядження для адвокатів №1. Підготувати папери для розлучення. —
Вітаю, мої неперевершені ♥️ Моя власна книга мене хакнула. І я говорю про Кохати двох не гріх (картинка клікабельна) До речі, мені здається, чи Джеміні трішки змінив обличчя Марини?) ___________________ Це дивно
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВіиаю з закінченнм. Бажаю, щоб викладка була кожен день й вам ніщо не заважало!
Натіко Маер (NAtiKO), Дякую, буду старатися
Все читаю, Ідея Мікрокоду цікава. В вас посилання якось не так вставилося, перевірте.
Рома Аріведерчі, Знайшов, там просто без коду, просто посилання через спец функцію...
Цікаві герої, впевнена, що не дадуть читачу нудьгувати))
Мар'яна Доля, Надіюся... )))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати