Додано
24.03.21 20:04:36
Мікрокод та польоти
Вже дуже скоро Політ і Мікрокод-2 буде повністю викладено. Обидві історії є план об'єднати в одну, завершальну. Хотілося б дізнатися вашу думку щодо цього задуму... На разі, зразу після завершення Польоту буде продовження Острів. Де буде розказано про місце, в якому опиняться Василь Степан та Гоно першокласні пілоти. Але випадок є випадок. Тож від Мікрокоду доведеться трохи відпочити. Але... Хто читав той в курсі... Але то така штука, що може все))). Чекаю ваших коментарів, відгуків і особливо критики...
Alex@ua
39
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
2 коментаря
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКритика почекає до завершення. А сама ідея цікава.
Рома Аріведерчі, Польоти просто трохи перенавантажені прдробицями і технічними аспектами... Острів здається буде простішим... Ну і писався здебільшого батьком... Я тут не більше ніж коректор(вже втретє коректую....). І рука не підіймається креслити... Тим більше опис мені особисто подобається...
Прочитаю і тоді обов'язково напишу свої враження
Натіко Маер (NAtiKO), Буду чекати)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати