Додано
15.03.21 18:37:44
Типу буктрейлер
Доброї години дня, шановні! Трохи почаклувала над рекламою свого ІЛР. То для мене новий формат, як і для більшості місцевих ( наскільки знаю). Цікаво почути вашу думку дорогі читачі та автори. Питання до перших, чи заінтригувало відео? Питання до других, чи хотіли б побачити такий відеоролик про свою книгу?
Ділюся частинкою гарного настрою,
З повагою, Буяна.
Буяна Іррай
1725
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЧудовий буктрейлер)))) Таке відчуття, наче ви досвідчений блогер і це чергова рекомендація на книгу))) Звісно у приємному сенсі)))
Софія Вітерець, Дякую, якось неочікувано почути таку думку)
Заінтригували!
Лана Василенко, Приємно чути!
Гарна ідея)
Каміла Дані, Дякую!
Дуже цікаво
Наталія Мацак, Рада чути)
Цікавий формат
ЛітПуф, Дякую
Про смокіайс ++++!)))))
Брава Тян, Але про хребет більше сподобалося)))
Цікаво вийшло!
Мар'яна Доля, Дякую!)
Я ще читаю "Вітри"....))) Такі класні описи і порівняння, що ковтати все й одразу не хочеться. Повільно розжовувати абзацики оце так! ;)) Формат цікавий, сподобалось. Може музичку фонову? Таку тихеньку, але епічно войовничу;)))
Міла Федорук, Рада чути! Музичку треба було пошукати, з вами згідна) Іншого разу так і зроблю. А за те що читаєте "Вітри", можна піти випити з музою!))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати