"Ляльковод" - чесний відгук!

Усім привіт! Після читацького марафону я обіцяла написати кілька відгуків на книги, які мені припали до душі. І сьогодні (не минуло й ста років) мова йтиме про "Ляльковод" від Таліани.

Це найменша за розміром книга із тих, що мені сподобались. Але вона точно одна із найкращих. Ви зможете «проковтнути» її за один вечір. Однак ще кілька днів будете розмірковувати над історією, викладеною у ній.

Я не вмію писати відгуки без спойлерів, але намагатимусь не відкривати вам усі таємниці автора)))

Кому сподобається книга? Усім поціновувачам трилерів і любовних романів. Причому кожен сам для себе обере домінуючий жанр.

Я побачила у ній психологічний трилер, що розбирає на кісточки відносини людей, викриває їхніх тарганів у головах і змушує замислитись «а в мені є щось схоже?».

Історія починається зі знайомства жінки і чоловіка. У кожного з них є своя історія. Головна героїня – дружина, мати, творча особистість, закута у рамки буденності.  Інколи я спостерігала за її поведінкою і думала: «Ну ти серйозно? Що з тобою не так?». В інші моменти вона викликала в мені відчуття гордості за всю жіночу половину людства.

Головний герой – це людина, про яку ви скажете: «Все з ним зрозуміло». Але сказати щось подібне ви зможете тільки тоді, коли дочитаєте історію до кінця.

Автор вибрала напрочуд  цікаву тему. Ви зможете поринути у небезпечне кохання, якщо захочете. А можете роздивлятись під мікроскопом нездорові відносини і винести щось для себе із отриманих знань.  В будь-якому випадку книга не залишить вас байдужими.

А в кінці ви знайдете слова автора. В них Таліана розкаже вам, чому обрала саме такий кінець історії. Не забувайте, в коментарях до книги можна посперечатись з автором, якщо ви не згодні з її баченням))))))

Окремо варто відзначити описи. Вони легкі і ненав'язливі, однак побудують у вашій уяві шматочок світу, який оточує героїв. Вам навіть не доведеться напружуватись, автор усе зробить за вас.

І останній привід прочитати "Ляльковод" Таліани – це обкладинка! Стильно, лаконічно і в тему – все, як я люблю!

P.S.: Окрема вдячність автору за епіграфи до глав! 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Інна Камікадз
12.02.2021, 21:27:32

Ця книга справді заслуговує рекомендації, тому доєднуюсь до ваших слів. Усім рекомендую!

Показати 3 відповіді
Марта Кейс
12.02.2021, 22:45:17

Інна Камікадз, Приємно, що наші думки збігаються)

avatar
Аделіна Янг
12.02.2021, 21:47:25

Я теж цю книгу прочитала) Точніше проковтнула за два вечора) І досі в захваті)

Показати 2 відповіді
Марта Кейс
12.02.2021, 22:44:20

Таліана, Хороші книги варті похвали!

avatar
Мар'яна Доля
12.02.2021, 22:01:43

Це дуже достойна книга, приєднуюся до авторки рецензії!

Показати 2 відповіді
avatar
12.02.2021, 22:38:59

Мар'яна Доля, Дякую!!!:)

avatar
Карла Карнахен
12.02.2021, 21:15:03

Не мій жанр, але треба виходити із зони комфорту. Спробую оцінити книгу, повинна бути цікавою.

avatar
12.02.2021, 21:52:12

Карла Карнахен, Дякую! Буде цікаво дізнатися Вашу думку:)

avatar
Волошка
12.02.2021, 20:54:59

Цікаво, заберу у бібліотеку, люблю трилери про кохання

Показати 2 відповіді
avatar
12.02.2021, 21:04:03

Волошка, Буду рада:)

Інші блоги
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Найчесніший опис моєї книги!
ККартинка клікабельна!
Підтекст доброго людського призначення
...Квітучий ранок… Він у псилогічному зв'язку із усим, що прожито… Із молодістю, втраченою назавжди… Наче підтекст доброго людського призначення. Підтекст концептуальний, необмежений ніякими «дільницями»
Новий розділ!
ШОСТИЙ розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше